Anykščių senjorai rinkosi į adventinę popietę

Pirmadienį Anykščių senjorai  Kultūros namuose rinkosi į kasmet Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro jau antrą dešimtmetį organizuojamą  adventinę popietę.  Sveikindama susirinkusius senjorų klubo „Bočiai“ vadovė Jorūnė Ragaišienė  pabėdojo, kad nemaža klubo narių dalis serga, kiti gydosi reabilitacijos centruose ar sanatorijose, tačiau džiaugiasi „sveikais ir gausiai atvykusiais“.  Paskambinusi Kalėdų varpeliu, vadovė paskelbė renginio pradžią.

Emilijos Luščiauskienės atnešta pašventinta Kalėdų žvake buvo uždegtos ant stalų stovėjusios žvakutės. Jas, sakydama kalėdinius linkėjimus,  uždegė viena iš vyriausių renginio dalyvių Eugenija Pilinkienė, nes parapijos dvasininkai dėl įvairių priežasčių į renginį neatėjo.
MUIC vadovė Elvyra Lasskaja pasidalino prisiminimais, kaip bene prieš du  dešimtmečius pradėjo organizuoti senjorams labdaringą Kūčių vakarienę, kuri anksčiau ilgą laiką vyko parapijos namuose, pasikeitus parapijos ganytojams, persikėlė į MUIC patalpas, o dabar jau kelinti metai vyksta   Kultūros centre.  Kaip visada nestokojanti humoro jausmo MUIC vadovė susirinkusiems linkėjo „patirti kuo mažiau kiaulysčių ateinančiais Kiaulės metais“.
Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Jonė Baronaitė sveikino senjorus su artėjančiomis šventėmis ir linkėjo „entuziazmo, noro ir ryžto bendrauti bei būti sveikiems“.
Pavėlavęs į renginį  (dalyvavo laidotuvėse) atvyko meras Kęstuti Tubis, kuris šiltais žodžiais taip pat sveikino senjorus ir džiaugėsi žmonių bendryste. Paklaustas, ką dar be sveikinimų meras galėtų pasakyti, rajono vadovas patikino, kad kitais metais bus tęsiami  visi senjorams skirti projektai ir kad kitąmet planuojama skirti patalpas senjorams ligoninėje, nes „kai ligoninėje užsidarė gimdymo skyrius, liko laisvų patalpų“. Dar meras pasidžiaugė, kad kitąmet nemažės savivaldybės biudžetas, tad bus sutvarkyta dar daugiau miesto ir miestelių gatvių, bus vykdomi projektai.
Vakaronės metu buvo ne tik kalbama. Eiles skaitė Genovaitė Ražanienė,  dainavo „Bočių“ ansamblis (vad. D. Vaičienė), rimtomis ir humoristinėmis dainomis linksmino vyrų trio iš Burbiškio „Jonas, Petras ir aš“.
Bene porą  valandų senjorai gana ramiai sėdėję  prie išmoningai Emilijos Luščiauskienės papuoštų stalų, nusprendė „konkrečiai“ pasilinksminti.  Tad buvo eilių, mįslių, dainų, šokių, anekdotų ir visokių kitokių pašmaikštavimų…

NYKŠČIAI

 

2 komentarai

  1. Merui reikėjo papasakoti, kaip kadencijos pradžioje įstaigų, įmonių vadovams liepė atleisti dirbančius senjorus…

  2. Ne visi gali sužinoti /kad vyksta renginys .o norėjau dalyvauti ,bet nežinojau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.