Anykščių rusų kapinėse pjaunami medžiai

Iš ryto į redakciją paskambinęs anykštėnas pranešė, kad Anykščių miesto rusų kapinėse pjaunami sveiki medžiai.

„Rytais aš ten bėgioju, šiandien pamačiau, kad vyrai pjauna sveikas pušis. Priėjau, paklausiau, arboristų komanda teigė turinti visus reikiamus leidimus pjauti medžius. Gal leidimus ir turi, bet aš tokio veiksmo nesuprantu. Kam pjauti sveikas pušis? Pažiūrėkit Vilniaus kapinėse auga didžiausi medžiai ir jie niekam netrukdo“, – piktinosi anykštėnas.

Rusų kapinėse medžius pjovę vyrai „Nykščiams“ patvirtino, kad nesavivaliauja, o pjauna tai, kas buvo numatyta. Pasak jų, šiose kapinėse pažymėti trys medžiai, kuriuos jie ir nupjaus. Ta pati arboristų komanda medžius vakar pjovė ir Anykščių mieste, paklausti, kur dar žadama pjauti medžius, vyrai tvirtino, kad  paskutinė vieta Anykščiuose,kur jie pjauna medžius.

Linas BITVINSKAS

13 komentarų

 1. Be reikalo niekas nepjauna , matyt tam buvo pagrindas ,matosi is nuotrauku ,darbas atliekamas tvarkingai , reikia tik pagirt , o ne skustis.

 2. Iš nuotraukų matosi, kad medžius reikėjo šalinti. Gerai daro, kad šalina.

 3. Pačius užsakovus (o gal užsakovę) šalinti reikia. Miestelis tuoj liks plikas laukas

 4. Negi nesimato ,

  kad jau būtina tuos medžius iš ten šalinti. Negi kapinės bus miške ?

 5. dabar mada piauti ,o kur nepiauna ,tik sodinti nera kam,bet jai zmogelis paimtu nuluzusi ,supuvusi ,tuoj bauda ,leidimai ,jai ne ikas ,tai ispejimas

 6. Ar tai ne Anykšių regioninio parko teritorijoje ?

 7. Algi matyk tai kas reikalinga, o nepasirodik, kad esi kvailas skundikas. Nesupranti, kad kapinėse dideli medžiai trukdo.

 8. gal medienos kam prireike-viskas vietoj

 9. gal medienos kam prireike-viskas vietoj

 10. Ačiū žurnalistams už operatyvų darbą ir sveikų medžių naikinimo nusikaltimo išviešinimą Anykščių regioniniame parke!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.