Anykščių rajono taryba atvėrė galimybes investuotojams

Anykščių rajono savivaldybės taryba posėdyje priėmė sprendimą aukciono būdu išnuomoti savivaldybės patikėjimo teise valdomus, naudojamus ir disponuojamus penkis kitos paskirties (naudojimo būdas – rekreacinės teritorijos) valstybinės žemės sklypus, esančius Anykščių mieste Kranto g. 2A, K. Būgos g. 4, J. Jablonskio g. 17D, J. Jablonskio 17E, J. Jablonskio g. 17F. Sklypai suformuoti reprezentacinėse miesto vietose, šalia Šventosios upės kairiojo kranto pėsčiųjų ir dviračių tako.

Tai puiki galimybė kurti ar plėsti verslą sveikatingumo, turizmo ir rekreacijos srityse. Žemės sklypuose pagal detaliojo plano sprendinius numatyta statyti rekreacinės paskirties pastatus – viešbučius su teikiamomis SPA  paslaugomis, jaunimo nakvynės namus su kavinėmis ir kitus poilsiui skirtus pastatus. Žemės sklypų plotai yra nuo 11,5 iki 82,5 arų, išnuomojami 80-čiai metų, tačiau kiekviename žemės sklype būsimam nuomininkui keliami papildomi reikalavimai: žemės sklypą naudoti ir vykdyti veiklas tik pagal sklypui nustatytą naudojimo paskirtį ir būdą, jame pastatų ir statinių statybą vykdyti pagal patvirtintą detalųjį planą, bei užtikrinti Lietuvos Respublikos architektūros įstatyme reglamentuotus architektūros kokybės kriterijus ir įstatymo nustatyta tvarka teikti parengtus projektinius pasiūlymus, architektūrinį ir urbanistinės idėjos sprendinį regioninei architektūros tarybai.

Nuomininkas savo lėšomis sklype turės įrengti inžinerinius tinklus ir parengti pastatų bei statinių techninio projekto dokumentaciją, nuo nuomos sutarties pasirašymo dienos per 18 mėnesių gauti statybą leidžiantį dokumentą, per 24 mėnesius pradėti statybos darbus žemės sklype ir per 42 mėnesius pastatytus statinius, inžinerinius įrenginius pripažinti tinkamais naudoti ir įregistruoti VĮ Registrų centre. Numatyti atvejai, jei nebus vykdomi reikalavimai, numatyta valstybinės žemės nuomos nutraukimo tvarka ir nuostolių atlyginimas. Valstybinės žemės nuomos aukcioną vykdys VĮ Valstybės žemės fondas elektroninių aukcionų sistemoje. Susidomėjusius kviečiame sekti informaciją adresu www.aukcionai.vzf.lt, aktyviai dalyvauti aukcione, vystyti ir prisidėti prie  darnios Anykščių miesto, kaip stipraus kultūrinio turizmo traukos taško Lietuvoje ir už jos ribų, plėtros.

Anykščių r. savivaldybės informacija

 

6 komentarai

  1. na ir kas iš leberalų ten taip nori investuoti?

  2. Investuotojai jau eilėje stovi, alkūnėmis stumdosi, laukdami nesulaukdami, kada tik galės į Anykščius investuoti !!! 🙂

  3. Komentaras iš savivaldybės IP

    ,,Bijau, bl….t, kad nesukaltų visai. Matai, kaip puola visi“, – teismui pateiktoje filmuotoje medžiagoje A.Pajuodžiui aiškina K.Tubis. O paskui priduria: ,,Gipsas, žodis, bliacha. Kovo 3-ią rinkimai, 4 –ą paskirs.“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.