Anykščių rajono seniūnijose prasidėjo ataskaitų ir veiklos planų pristatymai

Bendruomenės centro salėje Andrioniškio seniūnė Laima Repečkienė pirmoji iš dešimties Anykščių rajono seniūnų pristatė ataskaitą už 2017 metus ir 2018 m. veiklos planus.  Iki kovo 28 d., kaip ir praėjusiais metais, visi Anykščių rajono seniūnai, ne tik seniūnaičiams, bet ir seniūnijų gyventojams pristatys, kokie darbai buvo nuveikti praėjusiais metais ir kokie pokyčiai šiais metais laukia seniūnijų gyventojų. Pristatymo metu vykusios seniūnaičių sueigos metu buvo vienbalsiai pritarta Andrioniškio seniūnės ataskaitai už 2017 m. ir 2018 m. veiklos pristatymui.
Susirinkusiuosius labiausiai domino bešeimininkių pastatų, esančių seniūnijos teritorijoje, likvidavimas, nuotekų šalinimo sistemų įrengimas, eismo saugumo stiprinimo priemonių įdiegimas seniūnijos teritorijoje.
Siekiama gerinti rajono gyventojų kasdienybę
Daugiau ne tik apie Andrioniškio, bet ir kitose seniūnijose jau nuveiktus ir dar planuojamus darbus pasakojo ir Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis. Pasak mero, dedamos visos pastangas siekiant kuo efektyviau išnaudoti seniūnijose esančius pastatus, seniūnijos perkeliamos į mokyklas, įrengiami daugiafunkciniai centrai. Tai leis ženkliai sutaupyti biudžeto lėšas ateityje bei gerinti infrastruktūrą. Apie bešeimininkių pastatų likvidavimą kalbėdamas meras pastebėjo, kad jau praėjusiais metais likviduoti pastatai nebedarkys seniūnijos teritorijos, o čia dar esančius bešeimininkius pastatus bus siekiama parduoti viešojo aukciono būdu.
Administracijos direktorius Audronius Gališanka gyventojus informavo, kad drauge su UAB „Anykščių vandenys“ bus ieškoma priemonių, kurios leistų Andrioniškio seniūnijoje įrengti vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sistemą.
Administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Blazarėno teigimu, darbą pradėjus naujajam vežėjui ir atsižvelgus į Andrioniškio seniūnijos gyventojų pageidavimus buvo sukurtas naujas autobusų maršrutas Andrioniškis–Mikieriai, o maršrutas Anykščiai–Viešintos buvo papildytas vienu nauju reisu. Pavaduotojas daugiau papasakojo ir apie šiai metais laukiančius darbus: Mikierių tilto remontą, kelių ir gatvių priežiūrą, asfalto dangos šalia Andrioniškio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios atnaujinimo, pasirengimo Griežos gatvės rekonstravimui darbus. Atsižvelgiant į gyventojų išsakytas pastabas į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos jau kreiptasi dėl eismo saugumo stiprinimo priemonių įdiegimo miestelyje.
Gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti
Be jau įvykusio Andrioniškio seniūnės 2017 m. nuveiktų ir 2018 m. laukiančių darbų pristatymo, dar vyks devynių Anykščių rajono seniūnų ir seniūnijų veiklos pristatymai. Anykščių seniūno ir seniūnijos veiklos ataskaita bus pateikta vasario 26 d., pirmadienį, Burbiškio bendruomenės salėje, Viešintų – vasario 28 d., trečiadienį, Viešintų seniūnijos patalpose, Debeikių – kovo 12 d., pirmadienį, Debeikių seniūnijos patalpose, Kavarsko – kovo 13 d., antradienį, Kavarsko seniūnijos patalpose, Svėdasų – kovo 14 d., trečiadienį, Anykščių kultūros centro Svėdasų skyriaus salėje, Traupio – kovo 21 d., trečiadienį, Traupio seniūnijos patalpose, Skiemonių – kovo 22 d., ketvirtadienį, Skiemonių bendruomenės namuose, Troškūnų – kovo 26 d., pirmadienį, Troškūnų seniūnijos patalpose ir Kurklių – kovo 28 d., trečiadienį, Kurklių seniūnijos patalpose. Visų planuojamų susitikimų pradžia – 17.00 val. Anykščių rajono seniūnijų gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti susirinkimuose, jų metų išsakyti savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Anykščių r. savivaldybės informacija

6 komentarai

 1. Andrioniškis

  Ar rajono valdžia durna ? Taiso asfaltą, kur jo net nebuvo, sugalvoja naują autobuso maršrutą. Geriau tegu papasakoja kaip per miestelį važiuoja ant 120 km/ h. Teisingai buvo pasakyta, kad per tokį vairuotoją miestelyje žus vaikai. Šaunuolė Prima, rėžė tiesiai i akis.

 2. Andrioniškiui

  Kur įrengė daugiafunkcinį centrą ? Tik nieko nesuprantantys, gali bibliotekos perkėlimą į mokyklą pavadinti daugiafunkciniu centru. Šaunuolis Obelevičius, kad nedalyvavo ir nereikėjo rausti nuo tokių nusikalbėjimų.

 3. Ramunui, statote gyventojus i nereikalinga padeti. Jusu pareiga uztikrinti, kad veztu vezejas isduodamas bilietus, o ne keleivio problema. Kitas dalikas kaip jus sugebesite tai pasiekti? Tai jusu sugedimo laipsnis.

 4. Andrioniškis nėr durnas, už Tubį nebalsuos .
  🦍L b jį

 5. Anksčiau skaičiau,kad bus asfaltuojamas kelias į Mikierius,o dabar nebekalbama,o gal įeina ir šis darbas į visumą., bet jeigu nebus tvarkomą tai kam tada tvarkyti tiltą.Kaip važiavo žmonės žvyrkeliu taip ir važiuos ypač vestuvininkai.

 6. Ar bijai užeiti į seniūniją? Jei nebijitum, užeitum ir issiaiskintum

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.