Anykščių rajono savivaldybė kviečia kartu planuoti Anykščių miesto viešąsias erdves

Anykščių rajono savivaldybė kviečia gyventojus įsitraukti į dalyvaujamojo biudžeto procesą ir nuo 2022 rugpjūčio 29 d. iki 2022 rugsėjo 16 d. teikti iniciatyvas, skirtas Anykščių miesto gyvenamajai aplinkai gerinti.

Dalyvaujamasis biudžetas – procesas, kai Savivaldybė kartu su gyventojais sprendžia biudžeto lėšų panaudojimą, visuomenė siūlo idėjas miesto viešųjų erdvių gerinimui ir balsuodami renka labiausiai patikusius projektus, kuriuos 100 proc. finansuos ir įgyvendins Savivaldybė.

Detali informacija interneto svetainėje http://dalyvauk.anyksciai.lt.

Kurkime Anykščius kartu! Paverskime savo idėjas realybe!

Anykščių r. savivaldybės informacija

7 komentarai

 1. Tai kad jau tvarko tas erdves, tik niekas mežino kas iš to bus. Darote, ponai ką norit, o artėjant rinkimams dar kažką sugalvojot. Pinigų yra, kodė gi nedaryti…

  • Tamsta gal nežinote, kad už jus viską dėl valdžios sprendimų pritarimo patvirtina gyventojų bendruomenių atstovai-seniūnaičiai, t.y. visi savi, kuriems net specialiai sueigos finansuojamos kiekvienais metais ir pastiprinamas bendruomenių dalyvavimas politiniame gyvenime, kaip sakė Seimo narys, atstovaujantis naujai ikurtai partijai.

 2. Svarbus miesto projektas

  Išpjaukite medžius ir krūmus ir tujas sankryžose, kad matytusi eismas gatvėse. Negi jums saugumas pochui ir geriau gėlytės parke ?

  • Mūsų turizmo paslaugų vartotojams arklio ir gaidžio simbolių mieste turi būti viskas natūraliai, kaip 18 a. Ir nėra ten ko vietiniams žmogeliams su teršiančiomis Audi-100 važynėti Lėto miesto gatvėmis. Stok ant paspirtuko ir riedėk!

 3. Jo kitais metais savivalfos rinkimai ir todėl prisimena žmones.

 4. Šiai savivaldybei reikia ne kviesti žmones vienai ar kitai iniciatyvai, o pakuotis į dėžes daiktus. Vėlu. Nepasivysit, ką parleidote.

 5. Jeigu sukurtą idėją autorius perleidžia kitiems, už tai jam turi būti atlyginta. Šiame kvietime savivaldybė nepasako kaip ruošiasi atsiskaityti su idėjų autoriais ir koks atlyginimui turimas biudžetas? Trūksta informacijos dėl autorinių teisių išsaugojimo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.