Anykščių rajono salės futbolo čempionate triumfavo „Penkiasdešimt“

Savaitgalį Anykščių futbolo mėgėjai rinkosi į „Nykščio namų“ areną stebėti finalinių vietos pirmenybių rungtynių.

Šeštadienį buvo sužaisti pusfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo, jog dėl aukso kovos „Penkiasdešimt“ ir „Šiandien plotas“ komandos, kurios nugalėjo AKKSC (11:0) ir „Veteranų“ (4:3) ekipas.

Sekmadienį rungtynėse dėl trečiosios vietos „Veteranai“ pademonstravo patirtį ir 12:2 įveikė AKKSC talentus.

Lemiamame čempionate mače „Penkiasdešimt“ futbolininkai pateisino favoritų vardus ir 7:2 privertė pasiduoti „Šiandien plotas“ komandą.

Prieš įteikiant nugalėtojų taures taip pat buvo paskelbti geriausi kiekvienos ekipos žaidėjai.

Jais tapo: Nedas Maksimovas („Šiandien plotas“), Dominykas Bugailiškis („Veteranai“), Karolis Sereikis („Penkiasdešimt“), Rokas Volkovas (AKKSC) ir Tomas Bereišis („Patkatas“).

Rezultatyviausiu pirmenybių futbolininku tapo Audrius Masiulionis (27 įvarčiai), kuris šį titulą nusprendė perleisti finale įspūdingą pasirodymą surengusiam ekipos draugui K.Sereikiui.