Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse triumfavo „Cosmos“

Kovo 10 dieną finišavo Anykščių rajono krepšinio pirmenybės. Gausiai „Nykščio namų“ arenoje susirinkę žiūrovai tapo atkaklių rungtynių liudininkais – tiek mače dėl trečiosios vietos, tiek finale komandos kovėsi negailėdamos jėgų, o intriga išsilaikė iki pat paskutinių sekundžių.

Pirmieji kovą pradėjo „Svėdasų“ ir „Troškūnų“ krepšininkai. Po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas (50:50), tačiau sėkmingiau mačo pabaigą sužaidę reguliaraus sezono nugalėtojai pasiekė pergalę 67:64.

Pirmenybių finale grumėsi „Švietimas“ ir „Cosmos“. Labiau patyrę „raudonieji“ po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų persvarą, tačiau nesugebėjo sulaikyti varžovų puolėjo G. Šniaukšto, kuris padėjo savo komandai spurtuoti ir išsiveržti į priekį.

Įspūdinga persvara (26:9) trečiąjį ketvirtį laimėję „Cosmos“ žaidėjai jau matavosi aukso medalius (67:52), tačiau „Švietimo“ ekipa atsakė pribloškiančia atkarpa 21:7 ir paskutinės atakos metu galėjo išplėšti pergalę. Galutinis rezultatas – 74:73 „Cosmos“ naudai.

Pertraukų tarp rungtynių metu vyko individualių rungčių konkursai – „Oro karaliumi 2018“ tapo Osvaldas Andrikonis, „Snaiperiu 2018“ – Tautvydas Jodelis, „Įgūdžių“ konkurse triumfavo Benas Pociūnas.