Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse prasidėjo ketvirtfinalio etapas

Savaitgalį sužaistos 4-ios rungtynės. Susitiko: „Troškūnai“ – „Kavarskas“, „Patriotai“ – „Svėdasai“, „Taifūnas“ – „Švietimas“ ir „Cosmos“ – „KKSC“.

„Troškūnai“ 70 – 62 „Kavarskas“
Po atkaklios kovos „Troškūnai“ įveikė „Kavarską“. Rezultatyviausi žaidėjai nugalėtojų komandoje: Marius Sausaitis 19 tšk. (6 rez. perd., 23 naud. bal.), Darius Kadžionis 14 tšk. (13 atk. kam., 26 naud. bal.).
Pralaimėtojų gretose: Aurimas Kvietkauskas 23 tšk. (18 atk. kam., 31 naud. bal.), Martynas Taleišis 11 tšk. (10 atk. kam., 10 naud. bal.).
„Patriotai“ 65 – 86 „Svėdasai“
„Svėdasai“ nugalėjo „Patriotus“. Rezultatyviausi žaidėjai „Svėdasų“ komandoje: Paulius Martinoni 29 tšk. (10 atk. kam., 7 rez. perd., 40 naud. bal.), Audrius Jakštonis 20 tšk. (13 atk. kam., 15 naud. bal.).
„Patriotai“: Deimantas Butkus 22 tšk. (11 atk. kam., 20 naud. bal. ), Kipras Pakeltis 16 tšk. (6 rez. perd., 16 naud. bal.).
„Taifūnas“ 60 – 77 „Švietimas“
„Taifūnas“ neatsilaikė prieš „Švietimą“. „Švietimo“ gretose rezultatyviausiai žaidė: Mindaugas Sargūnas 24 tšk. (22 naud. bal. ), Ramūnas Šližys 15 tšk. (14 atk. kam., 24 naud. bal.).
„Taifūnas“: Tautvydas Jodelis 25 tašk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž., 26 naud. bal.), Arnas Rutkauskas 12 tšk. (7 atk. kam., 12 naud. bal.).
„KKSC“ 64 – 77 „Cosmos“
„Cosmos“ įveikė „KKSC“. Rezultatyviausi žaidėjai „Cosmos“ ekipoje: Saimonas Butkys 18 tšk. (17 atk. kam., 27 naud bal.), Gediminas Žiukas 21 tšk. (8 atk. kam., 19 naud. bal.).
„KKSC“: Benas Pociūnas 19 tšk. (7 atk. kam. 16 naud. bal.), Rokas Pavilanskas 16 tšk. (14 naud. bal.).
Antrąsias ketvirtfinalių rungtynes komandos žais ateinantį savaitgalį „Nykščio namų“ arenoje.

17 Komentarai

 1. Svėdasai, Troškūnai, Cosmos ir Švietimas manau išeis. Įdomiausios varžybos bus Troškūnai-Kavarskas ir Cosmos-KKSC. Toliau jau viskas aišku.

 2. cosmus lengvai ims.

 3. Jeigu KKSC bus pilnos sudėties, tikrai laimės prieš Cosmos. Taškų persvara kokios reikia ar bus, tai neaišku. O kur dingo komentaruose Tafūno fanai? Kodėl taip tylu pasidarė, kas nutiko ? 🙂

 4. to Ekspertas

  o kas turejo nutikt ? 😀

 5. KKSC nieko daugiau nebus.

 6. Taifūnas!

 7. Stebėjimas

  Salėj tai nieko nėra baisiau už taifūno fanus. Nekalbu jau apie tuos girtus, rėkaujančius per kiekvienas varžybas, bet kai ateina senis (vyru neapsiverčia liežuvis vadinti), vieno iš žaidėjų tėvas ir visokiais keiksmažodžiais rėkia ant priešininkų komandos ir teisėjų, tai nėra graudžiau. Visose komandose žaidžia kažkieno vaikai, įžeidinėt juos tik todėl, kad geriau pataiko į krepšį už tą taifūną – labai žemas lygis, tai ponas iš trečios eilės, jokie marškiniai ir kvepalai jums nepadės, nes žiūrėt į tokius labai liūdna. Dar kita “ponia”, kuri ateina pažiūrėt tik švietimo varžybų, nes joje šiaip žaidžia jos brolis… suaugusi moteris, o tokia “prisitaikėlė” – visad bus už komandą, už kurią daugiau kažkas serga aplink ir dar pasidalins mintimis, kaip ji žino visų varžybų užkulisius :))) gėda pelėda!
  Kažkaip visos kitos komandos moka pralaimėt, nu šitie niekaip, nesusitaiko, kad nelabai jiems žaist pavyksta, o tada jau visi aplink blogi. Taškų skirtumas man atrodo atspindi jūsų pataikymą, ne tik teisėjų klaidas. Nusileiskit iš debesų, nes nėra ko ten jums užkilt.

  • Stebėtojas gi matai atsirado , nepatinka kažkas tai išreikšk savo pastebėjimus tiesiai žmogui į akis per varžybas, o ne čia. Tikriausiai kitų krepšinio varžybų nesi matęs apart mūsų kaimelio čempionato. Sėdi per varžybas užspaudęs galą ,kad nei cypt, ir sėdėk. Ir apie sirgalių girtumą šneki, tikrini gal juos su alkotesteriu prieš varžybas ar kaip tu čia sprendi apie visus ką? pasidalink gi daugiau savo įžvalgom , visiems idomu manau bus , kas tu čia per veikėjas, gyvenimu nusivylęs.

   • Stebėjimas

    O kodėl aš čia negaliu išreikšt savo pastebėjimų?
    Pirma: buvau aš ir kitose varžybose, tik tu nelygink Anykščių mėgėjų žaidimo, su kokiom Žalgirio varžybom ar kitom, tuo viskas ir skiriasi – čia visi iš vieno miestelio, kur vieni kitus pažįsta, žaidžia dėl malonumo, o ne jų darbas čia. Tai palaikymas reikalingas, bet ne toks, koks yra dabar ir kokį tu įsivaizduoji normaliu, įžeidinėjimai bet kur nėra toleruojami.
    Antra: girtus žmones atpažint nėra labai sunku, o kai pas juos dar kultūros stygius visiškas, tai išsiskirt iš minios gana paprasta.
    Trečia: mano nusivylimas gyvenimu tolygus taifūno džiaugsmu laimėjus varžybas – jo nėra :)))
    Ketvirta: kaip ir tikėjausi, sunervinsiu kažkurią “žvaigždę” :)))

    • Man tai nieko nėra baisiau už kai kurių krepšininkų žmonas…

     • labai tiksliai pasakyta 123 , čia manau ir reiškiasi kažkuri vieną jų. tegul savo vyrus kultūros išmoko visų pirma, o tada reiškia priekaištus komandų sirgaliams ir t.t :))))

 8. KKSC nebebus daugiau nieko, tai ir rezultatas kaip ir aiškus….

 9. Kitą sezoną Sonata išbėgs į aikštelę??

 10. Jei jau krepšinis taip nepatinka , vadinasi Jūsų vieta virtuvėje Ponia..

 11. ne ką geriau elgiasi patys žaidžiantys treneriai.

 12. Fanė gražaus krepšinio

  Esu visiška fanė draugiško ir gražaus krepšinio. Nieko blogo neturiu prieš nei vieną komandą. Sergu už visas komandas visa širdimi. Tačiau kai pamačiau Taifūno sirgalius… pajutau svetimą gėdą… rėkia kaip išprotėję, daužo kėdes ir nepagalvoja kad kitiems trugdo, ateina prigėrę, net iš toli jaučiasi alkoholio kvapas, teisėjus kolioja net dėl teisingų sprendimų… nu blogesnių sirgalių turbūt neesu mačiusi. Kai rėkia, turbūt nepagalvoja, jog trukdo Taifūnui susikalbėti gynyboje, todėl jie ir pralošia taip dažnai. Siūlau Taifūno sirgaliams pabandyti pamatyti save iš šono, ir suprasit, jog visos kritikos, kurios yra pasakomos jums, jos yra visiškai teisingos.
  O šiaip, sėkmės visoms komandoms, stiprybės ir taiklumo !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.