Anykščių rajono futbolo pirmenybėse sužaistos dvejos rungtynės

Pirmieji į kovą stojo „Veteranai“ ir „Šiandien plotas“.  „Veteranai“ nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo aktyvų puolimą ir rezultatas tapo 3:0. „Šiandien plotas“ pavyko sušvelninti rezultatą ir prisivyti varžovus. Vėliau abi komandos pelnė po įvartį, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:2 „Veteranų“ naudai. Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau rungtynės sėkmingiau susiklostė „Veteranams“, kurie laimėjo varžybas rezultatu 6:4 ir pelnė 3 taškus.

Kitame susitikime kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Ramybė-strėlės“. Abi komandos, pergalės atveju, turėjo progą pakilti laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, rezultatas buvo lygus 2:2. Antrajame kėlinyje „Ramybė-strėlės“ pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir persverti rezultatą 5:3. Vėliau sekė kelios rezultatyvios varžovų atakos ir rezultatas tapo lygus 5:5. Likus žaisti kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigos, po apmaudžios vartininko klaidos, „Penkiasdešimt“ praleidžia varžovų įvartį ir po patirto pralaimėjimo, turnyrinėje lentelėje savo poziciją užleidžia „Ramybės-strėlėms“.