Anykščių rajone neveikia nė viena jaunimo organizacija

Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje jauniausias tarybos narys Šarūnas Grigonis atkreipė dėmesį į apverktiną jaunimo reikalų padėtį Anykščių rajone.
„Šioje srityje turime vienus prasčiausių rodiklius visoje Lietuvoje. Jaunimo politikos padėtis labai bloga. Jei 2012 metais rajone veikė 6 jaunimo organizacijos, tai šiandien – nulis. Nė vienas jaunuolis nebaigė ilgalaikės savanorystės ir negalėjo prisidėti balų prie stojimo. Norinčių buvo keliasdešimt, bet savivaldybė negalėjo jiems nieko pasiūlyti“,- sakė Š. Grigonis . Pasak jo, padėtis dar blogesnė tapo, kai vienintelė atvira jaunimo erdvė Anykščiuose liko be darbuotojo, tad net nebėra kur burtis. „Situacija turi keistis iš esmės“, – sakė Š. Grigonis.
Linas BITVINSKAS

18 Komentarai

 1. Bibliotekoje burdavosi motyvuotas jaunimas , o Atvira Jaunimo Erdvė turėtų būti atvira visiems toje teritorijoje gyvenantiems jauniems žmonėms nepriklausomai nuo jų socialinio statuso.

 2. Gėdinga padėtis, ką obelevičius tik traupio vaikus prižiūri?

 3. Gėda, Grigoni, kad būdamas jaunimo atstovu tik aiškinate visiems, kad jaunimo organizacijos rajone neveikia. O ką pats padarėte, kad veiktų. Turite tam visas galimybes ir nieko… rezultatas 0. Baikite iš tribūnų kalbėti ir imkitės konkretaus darbo. Gerai, kad suprantate, kad situacija turi keistis iš esmės, taigi pasiūlykiite kaip ir imkitės darbo. Būti rajono tarybos nariu, tai nereiškia tik šnekėti kažką, reikia dar ir suprasti ką ir kur gali tik šnekėti ir kur reikia pačiam pasiraitoti rankoves.

 4. pastebėjimas

  Gal per anksti pareigos uždėtos greitai pasidaro arogantiški . Atseit vaidinu kažką ir gaunasi didelis šnipštas. Reikia rinkti paprastus,dalyvaujančius visame Anykščių gyvenime, tegul pats jaunimas renka ,o ne kažkas pasiūlo. Jaunimas seniai visų užmirštas,o gabių dar yra likę ir kai pats niekur nedalyvauji tai ir nieko nežinai tokia išmintis Manau taip

  • politika ir politikavimas nebūtinai tiesos sakymas auditorijai-tai daugiau intrigos sukėlimas dėl dėmesio. O garsus pasakymas, kad ir netikslių faktų nėra laikoma melu.
   Taigi klausantys ir skaitantys politikų pasisakymus turi išmokti atskirti grūdus nuo pelų…

 5. tarybos narys tai dar ne proto pozimis

 6. Gerai būtų, kad rašytų tie, kas jauną žmogų pažįsta. Jis ir protingas, ir veiklus, ir ne tik idėjų turintis, bet ir jas sėkmingai įgyvendina. Dar tik pradžia.Jis mato trūkumus.Kai kam skauda, nes tai kažkieno darbo baras, tai nenuostabu, kad pikti komentarai… Kadencijos pabaigoj aptarti jo darbo rezultatus galėsim.

  • jūsų komentare labai tiksliai atspindimas anykštietės provincialumas. Jūs nemokate priimti kritikos ir matote rezultate tik tai kas ant lėkštutės padėta ir papudruota. Beje, ponaičiui tarybos nariui taip pat tas dar yra perteikta iš vietinės aplinkos. Tikėkimės, studijuodamas praplės pažiūras.

 7. Politika ne peckeliams.

 8. Gerai pavarė ant Oberlevičiaus.

 9. Kas blogai visi žino, o ką pats padarei, kad būtų gerai? Mažiau verk, daugiau dirbk

  • kam dirbti, kai mažai pinigų. Duokit iš biudžeto pinigų, o tada tai parodysime SAVANORYSTĘ skatinančias organizacijas. Cha-cha-cha. Man partijos močiutė sakė, kad aš gerai pavariau 🙂

 10. Ne tik gėda GRIGONIUI bet kai tarybos narys turėtu rodyti pavyzdį kaip pajudinti jaunimą , įdomu kodėl nepasidalino įspūdžiais kai grįžo iš Japonijos tai mūsų pinigėliais keliavo.

  • Pritariu komentarui. Jaunasis politikas savo pasisakymu parodė kaip iškreiptai suprantama visuomeninių organizacijų veikla, kurios dirba su jaunimu ir skatina savanorystę. Tarybos narys garsiai šaukia, kad nėra biudžete pinigų!. Bet juk tikros visuomeninės organizacijos veikia ne iš biudžeto išlaikomos, o savanoriškų iniciatyvų pagrindų, pritraukdamos rėmėjus iš įvairių fondų ir verslo savo veikloms įgyvendinti. Savivaldybė tokioms organizacijos veikti padeda tik suteikdama panaudai patalpas ir skirdama paramą tikslinėms veikloms paremti. Deja iš tarybos nario pasisakymo girdėti priekaištai, kad savivaldybės administracija nefinansuoja etatų ir neapmoka darbo užmokesčio kaštų kažkam kas užsiimtų su jaunimu ir jų ”savanoriavimu”. Gaila, bet tokia jau tų politikų nuostata, kad viską gauti iš Valstybės ar savivaldybės biudžeto lėšų savo ”šaunumui” patenkinti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.