Anykščių rajone fiksuoti 2 nauji susirgimai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras antradienio rytą informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1187 koronaviruso ligos atvejai. 272 iš jų registruoti Kauno, 254 Vilniaus, 179 Šiaulių, 138 Klaipėdos, 107 Panevėžio, 86 Alytaus, 79 Marijampolės apskrityse,  26 atvejai patvirtinti Tauragės, 23 Telšių ir 17 Utenos apskrityse. 6 atvejai kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Praėjusią parą mirė 19 žmonių. Bendras mirusių nuo koronaviruso asmenų skaičius pasiekė 519.

Per pastarąją parą Anykščių rajone fiksuoti 2 nauji susirgimai. Iš viso rajone serga 120 asmenų, vakar, lapkričio 30 dieną, sirgo 123 asmenys.   Pasveiko 4 asmenys. Iš viso pasveikusiais laikoma 40 asmenų. Taip pat vakar buvo užfiksuota trečioji mirtis. Miręs asmuo (anykštėnė moteris) priklausė 60-69 metų amžiaus grupei. Tokie duomenys paskelbti Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje.

NYKŠČIAI

21 komentaras

 1. Korona dzin ?

  Nelabai suprantu tos ligos, bet kas čia per liga, jei nuo jos pasveiksta jos net negydant ? Vaistų nuo jos net nėra, o ligoninės praneša: „sirgo Corona, bet mirė nuo kitos ligos“… Tai kam čia tas, tos Coronos sureikšminimas ? Gal čia koks naujas išradimas marinti pensininkus kad nereikėtų moketi pensijų ? Ekonominis progresas ? O gal tariamos vakcinos platinimas uždirbs milijardus, nes buteliukuose bus įpiltas tik placedas ?

  • Ką cia kliedi….

  • Pabandykit užsikrėsti – suprasit ir kitiems paaiškinsit…

   • Tai jau jūs jau bludijat, uzuojauta, tiems, kurie serga, jei skaitot tekstą, tai antrą kartą reikia perskaityt ir komentuot….liga baisi juk..

    • Akiu mulkinimas sergu ir jokiu pozimiu nejauciu, is sveiko padare nesveika, testai klastojimi is neigiamo padaro teigiama.

     • Neprisikalbėkit bėdos, vienas pažįstamas vis kalbėjo, kad čia nesąmonė, susirgo besimptome lyg ir, po to atsirado tie simptomai, o dabar jau Panevėžio ligoninėj prie aparatų prijungtas, o metų tik 60

   • Bandau užsikresti

    niekaip nepavyksta. Vaikštau be kaukes, rankų neplaunu, tai kur ta liga ? Rašo pasveiko rajone 40 gyventojų. Tai parašykit – kokiais vaistais jie buvo gydomi ! Kažkokia slapta liga ir slaptas gydymas ? Na o jeigu miršta tai ir varo – sirgo virusu bet mirė nuo kitos ligos ! Tai gal žurnalistas gali foto reportažą iš ligoninės pateikti ? Vien jau tas žodis „Karantinas“ ką reiškia ? Vaikšto visi kur nori, eglės visokios ir Kalėdų rezidencijos organizuojami – kas čia per karantinas ?

  • Kadangi nuo tavo durnumo irgi nėra vaistų, tai tu nesergi

  • Va kai dantį skauda žandas patinęs prieina bičiulis ir suėmęs už žando uti-uti patampo tai ir korona turinčiam gretutinių ligų tampo kol užtampo vyresni ir neatlaiko

  • sirgo Korona bet mirė nuo kitos ligos

   Ar gali būti toks paaiškinimas ? Čia panašiai kaip pasakyti: „sirgo Sifiliu bet vis tiek mirė ligoninėje, nes neblaivus nuvažiavo į griovį ir užsimušė..“

 2. Gal ir gerai tie idijotiski suvarzymai ! Gal bent vienas kitas atsibus ir ims logikos ieskot sitoje plandemijoje ir supras-kad jos nera..Gal privers dometis patiems,kas is tikruju dabar vyksta, o ne kas brukama i galvas su tikslu sveikus ytikint, kad jie serga.

 3. Serganciam: jei sergate ir nieko nejauciate , tai gal pastoviai naudojate 40 ar virs 40 laipsniu vaistus, tad ir tapote bejausmiu, bet gal but galva retkarciais skauda, o sis gydymas galetu uzsitesti, linkiu sekmes

  • Burbiške Branys

   Gal ir sergu. Nežinau ? Geriu vaistus 40 ir virš 40 kožnu dien, …galvu sopa žėnu dien…
   Jau 5 testus dare. Nieka neranda ! Maž tikrai nustot gert ?

 4. Aš kur pas mus tiek debilų?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.