Anykščių rajone – asfaltuojami keliai ir gatvės

Kelininkai pastaruoju metu asfaltavimo darbus jau spėjo baigti Dvaro gatvėje, taip pat atnaujinta gatvė Andrioniškyje šalia bažnyčios.

Dar nebaigti, tačiau toliau vykdomi kelių remonto darbai Svirnų II k.  ir Anykščių r. kelyje A-299 (šalia šiltnamių) jau įrengtos asfalto dangos, bus įrengiami kelkraščiai.
Rugsėjo mėnesio pradžioje numatyta pradėti vykdyti darbus Svėdasų miestelyje Liepų g., B. Buivydaitės aikštėje. Troškūnų miestelyje Vytauto g., Raguvėlės k. Liepų g.

Anykščių r. savivaldybės informacija

12 komentarų

 1. Jo jo o kur dar kurkliai – anyksciai? dar pristatet savo didinguosius planus, kad ir 2018 metais dar padengsite nauja danga anyksciai – kurkliai II?

 2. Kada Anyksciuose Sportininku gatve asvaltuosit,zmones jau 20 metu dulkese gyvena,miesto teritorija,visiem p..

 3. Kam ten Andrioniškiui reikia?

 4. Kodel neasfaltuojami Anyksciu priemiescio kelialiai?

 5. O kada remontuos Svedasai Butenai kele? Gal ponas meras nevazineje situo keliu su zemesne masina ner sansu vaziuot visa apacia tarkuoja vos avarijos nepadariau !!!

 6. Kada pabaigs Svėdasuose asfaltuoti Ežero gatvės dalį,o tai kažkaip įdomiai gaunasi pusė gatvės asfaltuota pusė ne,kažkokia parodija.

 7. Kodėl neasfaltuojami visi Anykščių rajonai? Yra daug kaimų ir kaimelių kurie skendi dulkėse. Pati esu gyvenanti kaime, kuriame yra neaksfaltuti keliai, na taip, labai nepatogu ir negera.

 8. O kur Svėdasų pagrindines gatvės šaligatviai !!!

 9. Kur žadėtas normalus kelias Rubikiai – Gečionys?

 10. baisesnio kelio kaip i Rubikius is Anyksciu nemaciau

 11. Kelias I Rubikius is Anykscių baisus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.