Anykščių rajonas turi dar vieną Garbės ambasadorių

Reikšmingas vardas suteiktas Norvegijos piliečiui Arnfinnui Nergard.

Norvegijos Os miesto buvusio mero Arnfinno Nergard ir Anykščių rajono buvusio mero Sauliaus Nefo bendravimas prasidėjo dar 1996 m.

„Pirmą kartą į Anykščius atvykau 1996 metais birželio mėn. Po to pas jus viešėjau gal šešiolika kartų. Tad per tą laiką teko bendrauti su įvairių įstaigų darbuotojais. Galiu pasakyti tik tiek, kad jei kažkada Frank Sinatra sakė, jog jo širdis liko San Franciske, tai mano dalelė širdies yra Anykščiuose“, – tokiais šiltais žodžiais apie Anykščius baigė savo prisistatymą Garbės ambasadorius.

Anykštėnų draugo pastangomis iš Norvegijos į Anykščius buvo atkeliavusi mobili odontologijos klinika, keletas autobusų, dideli labdaros kiekiai.

4 komentarai

  1. Kad tas Os kamu kaimas, negi daba Norvegai dziaugtusi is troskunu atvykusiu kokiu cigonu?

  2. ar žmogaus kilnumą apsprendžia kaimo dydis? Na ir supratimas jūsų. Kažkas su jumis negerai. Paaiškinkite, kuo esate pranašesnis už Troškūnų čigoną?

  3. Baltiniai juodi o rankovės rūdos tikras norvėgas.

  4. Gerbiamas Mr.Arnfinn Nergard ir mūsų visi Norvegijos draugai! Mes žinome, kad jūs skaitote Anykščių spaudą ir komentarus. Deja, Lietuva nėra Norvegija! Čia daug Rusijos piliečių, kuriems nepatinka lietuvių draugystė su kitų tautų gyventojais (aišku, išskyrus Rusijos). Jų komentaruose visada matomas vien pyktis. pavydas ir neapykanta. Tyčinė kasdieninė propaganda. Net komentarai su lietuvių kalbos klaidomis.
    Anykščiai jus myli. Jie gerbia ir tave ir visus draugiškus Norvegijos žmones! Anykštėnai vertina jūsų geranoriškumą ir reikšmingą indėlį į mūsų ilgalaikę draugystę. Mes labai gerbiame jus ir sakome širdingą AČIŲ.

    Dear Mr. Arnfinn Nergard and all Norwegian citizens! We know that you read the Anykschiai press and the comments. Lithuania is not Norway! There are many Russian citizens who do not like the friendship of the Lithuanians with the inhabitants of other nations except Russia. In their comments, only anger is visible. envy and hatred. Intentional daily propaganda. Their comments are written with gross errors of the Lithuanian language.
    Anykschiai loves you. respects you and all the friendly Norwegian people! Anykschiaitsy appreciates your benevolence and significant contribution to our long-standing friendship and we deeply respect you. Sincere Thank You

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.