Anykščių policininkai organizavo viktoriną, skirtą Lietuvos 100 -mečiui

Anykščių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės  vasario 7 – ą dieną organizavo viktoriną, skirtą Lietuvos 100 – mečiui pažymėti.  Dalyvauti renginyje policijos pareigūnės pakvietė savo socialinius partnerius. Viktorinoje dalyvavo penkios komandos : Anykščių rajono savivaldybės komanda, Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda, Anykščių moterų  užimtumo ir informacijos centro komanda, Policijos rėmėjų komanda ir Anykščių rajono policijos komisariato komanda. Susirinkusius pasveikino Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, kuris  viktorinos dalyviams palinkėjo įdomiai praleisti laiką.

Viktorinos dalyviai atsakinėjo į klausimus  iš Lietuvos istorijos, geografijos, miestų heraldikos ir kitų temų.  Neapsieita ir be loginių bei linksmų klausimų.  Komandos dalyvius apėmė toks azartas, jog išsekus visiems viktorinos klausimams, daugelis apgailestavo, kad jų buvo per mažai.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad viktorinos, skirtos Lietuvos 100 – mečiui, taurę laimėjo Anykščių rajono savivaldybės komanda. Apdovanojimą komandai nugalėtojai įteikė Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė. Visos viktorinoje dalyvavusios  komandos buvo apdovanotos suvenyrais su policijos simbolika.

7 Komentarai

  1. Kodėl reklamuojate du liberalus ir vieną darbietį

  2. Viešintiškis iš Kauno

    Gerb. gyventoja, o kas yra bambukas?

  3. Jūs, kaip suprantu esat proto bokštas šioje srityje ir labai gerai orientuojatės rajono politinėje situacijoje ,tačiau su kultūra ne pyragai.

  4. SVARSTYTA. Posėdžiui pirmininkaujantis Raimundas Razmislavičius perskaitė Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus atsakymą į Antikorupcijos komisijos paklausimą dėl galimo etikos pažeidimo (pridedama). Grįžtant prie mūsų komisijos funkcijų, galimi etikos pažeidimai nėra mūsų tyrimo sritis. Pasisakė, kad nei komisija, nei Administracija duomenų apie priklausymą tai pačiai partijai ir audito atlikimą įstaigoje neturi. Pasisakė, kad kalbėjo su A. J. Lakačausku ir jis abejones dėl galimo etikos nusižengimo išsklaidė.
    Alfrydas Savickas pasisakė, kad A. J. Lakačauskas jo žiniomis taip pat Darbo partijos nariu nebuvo, tą jam pokalbyje telefonu patvirtino ir Ukmergės rajono meras.

  5. gintaras ,dar ir policininkas ,durniu valioja ,ka jis dirba toj savybledoj ir uz ka alga gauna ,ir kiek ten tokiu yra

  6. kas dirba savyvaldybej,gerai maitinasi,matosi is veidu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.