Anykščių policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę prie geležinkelio pervažų

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Lietuvos transporto saugos administracijos Panevėžio skyriaus darbuotojais, kovo mėnesį vykdė prevencinę priemonę, skirtą saugiam eismui geležinkelio pervažose.  Anykščiuose, prie siaurojo geležinkelio pervažos, esančios Gegužės gatvėje,  policijos pareigūnai, kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojais,  dalino informacinius lankstinukus ir atliko eismo dalyvių apklausą.

Prevencinės priemonės metu buvo pastebėta, kad ne visi eismo dalyviai žino, kaip reikia elgtis privažiavus ar priėjus geležinkelio pervažą. Policijos pareigūnai primena,  kad  Kelių eismo taisyklės reikalauja, jog  eismo dalyviai, prieš pradėdami judėti per geležinkelio pervažą, visais atvejais privalo įsitikinti, ar prie geležinkelio pervažos neartėja bėginė transporto priemonė.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius būti itin atidžiais einant arba važiuojant per geležinkelio pervažas, nes tik taip galima išvengti skaudžių nelaimių.

Anykščių policijos komisariato informacija

12 Komentarai

 1. Traukiniai tik lakia, lakia nei kur pravažiuot😂😂😂

 2. gal jiem galvoje traukiniai vaziuoja Anyksciu rajone

 3. Gerai – pastebejau kad kai kurie vairuotojai pervazas pravaziuoja ,net neapsidaire tipo kad jos net nera *

 4. Pff… Burtininkai… kiek kartu per metus geguzes gatvei traukinis ten pravaziuoja… ? 😀

 5. MOKOLATYVĖ

  VILNIUS – KAUNAS? KAS VAROT

 6. Juokingai atrodo 😂

 7. Kaip elgtis ten kur traukinys net nevaziuoja.😁 Sustoti ir apsidairyti,jei matote traukini,reikia persiversti ant kito sono ir toliau miegoti,nes jus sapnuojate.😁

 8. Nuo kada Ank vaziuoja truokiniai :)) ? siaurukas ir tas stovi kaip eksponatas 🙂

 9. kiek daug darbo prie neveikiančio geležinkelio.Čia net babkių neišmuši…

 10. Maciau Raimis su drezyna vare

 11. kiek valandu ar dienu lauke traukinio

 12. vaziuodamas pro saly maciau kai pasisodine Mama su vezimeliu surasinejo kazka:D turbut gavo ispejima, bukite atsargus nutrenks traukinys:DD

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.