Anykščių policijos pareigūnai savivaldybės ribas rimtai saugoti pradės savaitgalį ir šventinėmis dienomis

Judėjimo kontrolė tarp miestų  ir savivaldybių prasidėjo  gruodžio 16 dieną.  Viešoje erdvėje buvo skelbiama, kad Lietuvoje bus įrengta 250 kontrolės postų ir kad judėjimo kontrolei užtikrinti bus pasitelkta apie 1 500 policijos pareigūnų.

Apie tai, kaip bus saugomas Anykščių rajonas, „Nykščiai“ klausė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininko Valdo Palionio.

„Visi postai, kurie yra numatyti, bus išdėstyti savaitgalį ir švenčių dienomis, kai vyksta daug intensyvesnis judėjimas.  Reikia sudėlioti darbų grafiką, kad būtų pakankamai pajėgumų, kad būtų visi postai. Mūsų pajėgumų neužteks,  pagelbės Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas.  Dabar kol kas dirbame epizodiškai, automobilių nestabdome, tikriname ne maisto produktų parduotuves, ar jos vykdo Vyriausybės sprendimą, tikriname ir prekybos centrus, ar ten laikomasi visų saugumo priemonių“, – kalbėjo V. Palionis.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. Ar tiesa, kad jei būsi išvažiavęs be reikiamos priežasties, atgal tavęs neleis į rajoną iki karantino pabaigos?

  2. Unt anykščių

    Unt anykščių viska bus

  3. manau reikia pradeti,-visur skelbiama,kad negalima išeiti iš namu ,kad tik labai svarbios išejimo priezastys turetu buti,deja bastosi iš vienos gatves i kita,iš vieno kiemo i kita,tai ar saugu tokius sutikti nukabusiomis,purvinomis kaukemis,kodel šitu valkataujanciu niekas nesutvarko,tai tokie savo šeimoms neša virusa,,nejaugi niekam nerupi,kad pavojus besibastantys pijokai,-pirmiausiai bausti ir drausti valkiotis.Jei karantinas,tai visiems privaloma laikytis,saugoti save ir kitus.

  4. O tai i miesta ivaziioti postai bus ar i rajona?

  5. Uždaryti reik ir Lenkia,Latvia,Baltarusia įvažiavimus ir neileist.Tada viskas bus gerai.Nes privažiuoti ir pašalinių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.