Anykščių policija perspėja gyventojus – po kaimus važinėja įtartini asmenys

Šiandien Anykščių policijos pareigūnams paskambinusi Kavarsko seniūnijos gyventoja pranešė, kad kaime  tamsios spalvos (juodu ar tamsiai mėlynu) lengvuoju automobiliu važinėja tamsaus gymio asmenys. Gyventojus kalbina rusiškai, įkyriai siūlo dovanų patalynės komplektą, tada siūlo antrą, o duodami trečią, sako, kad už šitą jau reiks mokėti ir liepia atnešti pinigus. Nepavykus nieko parduoti, prašo paaukoti ukrainiečiams.

Policija ragina gyventojus būti budriems, nesusigundyti nepažįstamų asmenų pasiūlymais, pigiomis prekėmis ar dovanomis.

Anykščiųr. PK informacija

18 komentarų

 1. OK laukiu bus panaudoti kovinių imtynių veiksmai ir deportuoti atgal i savo ukraina

 2. Lauksiu, yra paruošti jau jiems dovanų lazdų.

 3. O automobilių numerius kas nors bent susiprato užrašyti? Gal jie lietuviški romalai, o ne ukrainietiški banderovcai.

 4. Tai Tikriausiai tie patys kur siule patalyne.Sake nori parduot ir grizt namo I Ukraina.Man panasu buvo I romus

 5. Saudyt parazytus

 6. Jau velnio išperos trolina. Rašo bele ką… visada romų chebra vežiodavo prekes…ir neaišku dar kokiais tikslais. Tai kur anykščių policija žiūri…tegu patikrina dokumentus prekes mašinų numerius. Kas per tinginiai.

 7. Ukraincai vazineja su rumuniskais numeriais

 8. sigiszolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Oi gudrus matyt romai.pries 2 metus is mano pazistamos isviliojo 150 eur.anyksciuose prie jaros parduotuves.liepe nueit prie vyno gamyklos vartu is kitos puses ir tipo susiskambino su vairuotoju kad paduotu preke is furos.o ten ragu kontora.nei furos nei prekes nei pinigu.o lakste babela po anykscius vaje vaje.tik policijon nesikreipe bijojo baudos.

 9. Atssargiai jie ginkluoti aš buvau su jais susiduris

 10. Tai deportuoti is Anyksciu raj.

 11. Baisu

 12. Be abejonės jog tai 2 rumunų sukčiai. Pernai jie puodais „prekiavo“, neva „likučiai“ nuo parodos, taip pat su tamsiai mėlyna mašina. Dėjosi esą šveicarai. Paprašius paso spruko nesidairydami.

 13. O ir man taip šveicarai prisistatė kartu kartu puodus pradėjo davanoti imk viena dėžė nemokamai dovanų imk kitą dovanų, bet už trečią su mokėk kai paskiau nereikia dovanų tai jabotis pradėjo

 14. VAZINEJA AURIMAS ADAMONIS IS NAUJUJU ELMININKU

 15. Penktadienį buvo apvogta svedasiškių šeima ,pavogti pinigai,pasidarbavo 3meterys ,spejama,kad čgonių darbas,gaila,kad nespejo mašinos nr.pamatyti.Siaubjnga.Svedasiškiai būkit atidūs!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.