Anykščių neįtraukė į „kalėdiškiausių“ vietų sąrašą

Nors portalo „Delfi“ apklausoje Anykščių kalėdinė eglė pripažinta mieliausia, kitas žiniasklaidos grandas Kalėdų dieną nesiūlė keliauti į Anykščius.
Portalas lrytas.lt skaitytojams atrinko 10 kalėdiškiausių vietų Lietuvoje, kur galima smagiai praleisti laiką, kažką aplankyti ir pamatyti. Skaitytojams siūlomi Vilniaus, Kauno, Kretingos, Druskininkų, Tauragės ir kitų miestų kalėdiniai miesteliai.
O štai Anykščių, kuriuose veikia Kalėdų rezidencija, šiame sąraše nėra. Gal ir gerai, nes Kalėdų dieną neveikė prekybinis miestelis, o ir iš kitų pramogų laiką buvo galima leisti tik miesto parke. Kadangi oras šitas, čia su vaikais pramogavo nemažai anykštėnų (nuotraukoje).
NYKŠČIAI

22 komentarai

 1. Vaikščiojau tuščia kur ta kalėdinė nutaika

 2. Didžiausias š. Nors esu kilias iš Anykščių. Bet galiu pasakyti, egle šudas prie kurio net nenusifotografuosi. Geriau prie Anykščių energetikos eglutes tai daryti. Žiede. O visa kita atsiprašau kad esu kilęs is anyksciu

 3. Kada tie kioskeliai dirba.

 4. Pilka kaimo glūdumai !

  Ponai atsimerkit ir atsipeikėkit. Stebitės kodėl neįtraukė…. Kalėdinės mugės kioskeliai nedirba nei vienas. Mieste nevyksta jokie renginiai , negroja muzika . Lajų takas nedirba ir visos kitos lankytinos vietos taip pat nedirba . Eglutės ir tos nėra , tik kažkokia plūduriuojanti metalo ir šakų skulptūra. Prekybos centrai uždaryti. Vienu žodžiu, kaimo glūduma…Dar Anykščiuose nei vienais metais taip nebuvo. Šiemet net emigrantai negrįžo sutikti kalėdų ir naujų metų. Vienu žodžiu – nykstam , o po to dar kaip idiotai stebimės kodėl mūsų neįtraukė į lankomiausių sąrašą.

  • Pritariu ,,Pilka kaimo glūdumai,,Siaubas ,o juk patys mažiausi taip laukė Kalėdų senelio,o ponas seneliukas pražingsniavo pro šalį mažų bei didelių padarytu takeliu, ir jei neklystu vienam vaikučiui ištiesė ranką su saldainiuku ,toliau nemačiau,.Nieko gero sakau,tai mano nuomone, tikiu, kad nusivylusių daug yra 🎅🌲😕🤔

 5. Purvini laikraščiai

  Pirmame variante buvom. Gerai jog atsakinga asmenys informavo LRyto redakciją ir buvome pašalinti. LRytas visiškai degraduoja, straipsnius rašo nebe antro kurso studentai, net visiškai beraščiai. Anykščių Kalėdų rezidencijos darbo laikas buvo paskelbtas prieš mėnesį, o LRytas bandė įrašyti, kad veiks Kalėdų rezidencija.

 6. Buvom buvom ir mes prie kalėdines muges. Deja nei vienas kioskelio nedirbo. Žmones ilgesingai žiūrėjo į eglute tolumoje,vaikus laikydami už rankų ,kad šie nenuriedetu nuo šlaito. Paskui nuvažiavome prie lajų tako,deja nedirbo ir cia .o pasižvalgyti buvo norinčių .taip kad mielieji nepykit ,kad kazkas kažkur neįtraukė.zmones atvyksta , o juos pasitinka kapu tyla,

  • Liūdna kad nevykusiai suorganizavo,o gyrėsi, kad kokios tradicijos atėjo iš kitur.
   Manau miestelių gyventojai yra su dailesne bei puošnesne žaliaskare 🌲pasidabinę,😃🌲🎅🌲🙏

 7. Koks oras tokios ir nuotaikos. Galėjo būti ir geriau. Mažai jaunimo Anykščiuose, nėra kam kurt programų.

 8. Šiaip tai kalėdinės mugės paprastai vyksta centrinėse miestų aikštėse, jose groja gyva muzika, pastatyti staliukai ir pan. Reikėjo namelius pastatyti aikštėje, nes dabar jie užkampyje užkišti ir veiksmas nevyksta. Bendruomenių eglutes reikėjo statyti dabartinių namukų vietoje, link rezidencijos, nes dabar jos išdėstytos pernelyg didelėje teritorijoje parke, žmonės net neapeina visų pasižiūrėt. Jei jau kažką darot, tai darykit žmonėms, o ne dėl pliusiuko.

 9. Negalėjau neparašyti, kai pirmą Kalėdų dieną nuo ryto skambant bažnyčios varpams, KIK darbuotojos dirbo su liemenėm ir šluotom. Už ką jos taip nubaustos buvo pone direktoriau. Būtų labai idomu sužinoti ar buvo raštiški darbuotojų sutikimai dirbti tokią dieną, koks atlygis buvo pažadėtas. Gal šiuo klausymu pasidomėtų darbo inspekcija. Net PC nedirbo pirmą dieną.Mano manymu tai darbuotoju pažeminimas. Šia gėdą turėtų prisiimti p. direktorius. Nes čia tikrai su jo žinia buvo idarbintos moterys.Baisi nepagarba kolektyvui.

 10. Labai gerai kad dirbo. Juk mieste siubavo mugė,zmones važiavo žiūrėti eglutes ,o aplink pilna šiukšlių. Tada kitas svečias rašytu ,kodel negali išsikuopti.darbas dar niekada nebuvo gėda bet kokia diena.nebent pašalpų gavėjams gėda dirbti toookia diena

 11. Ir šiukšles vežė mašinos komunalinio

 12. Svečias - svečiui

  O tai kas šiukšlių primėto, ne tie patys tautiečiai? Tai jeigu jau negėda dirbt per tokias dienas valytojoms, tai kodėl tada PC nedirbo? Tai reiškia kad valytojos jau ne žmonės? Istatymai visiems vienodi.Čia net nėra ko diskutuot. Nepagarba prastesnį darbą turinčiam žmogui.Čia idomu ar pagal galiojančius istatymus buvo suformintas darbadienis, ar atsiskaityta žmonėms pagal darbo kodeksą per šventines dienas. Labai gerai būtų kad tuo pasidomėtų tam tikros institucijos. O pabaigai- nemėtykit, nešiukšlinkit ir nereikės kažkam nugarų lenkt.

  • Nenorinčiam dirbti svečiui !

   Kas čia po šimtas velnių per dienos , kad jau dirbti jomis negalima ir netgi gėda ??? Šitaip gali mastyt tik iš biudžeto ( pakankamai riebią algą) gaunantis žmogėnas . Tai labiausiai liečia valdžiažmogius , jų „švogerius“ ir kitas biudžeto siurbėles . Jiems kuo daugiau daugiau šventinių dienų , tuo geriau . Į darbą (jeigu tai galima pavadinti darbu) eiti nereikia , o alga vistiek eina… Kaip sakoma , gyvenk ir juokis. Paprastiems žmogeliams ir privačiai dirbantiems tokios mintys net į galvą neateitų ….

 13. Kokia ten muge… karsto vyno birzgalo stikline 3.50 eur kainuoja. Laipsniu nulis. Verda velniai zino ka. Kur žiuri vetrinarija?

 14. Teisingai komentuoja ,lajų takas uždarytas,darbuotojoms šventes,bet gatvių valdytojams NE.? Nyku miestely,užtai jazu sudainavo ant plausto ,tai įvykis .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.