Anykščių neįgaliųjų draugija šventė 30-metį

„Kažkas godoja godas už uždarų durų, kurių niekas negirdi. Tačiau pravėrę duris šypsotės. Tai jūs, mielieji“, – tokiais žodžiais Tarptautinės žmonių su negalia dienos ir Anykščių neįgaliųjų draugijos, vienijančios apie 1000 narių, 30-mečio minėjimą pradėjo Kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė.

Jau 18 metų draugijai vadovaujanti Aldona Šerėnienė apžvelgė per tris dešimtmečius vykusias draugijos veiklas, o tuo tarpu ekrane slinko nuotraukos ir filmuota medžiaga. „Anykščių neįgaliųjų draugijos įkūrėjas ir jos pirmasis pirmininkas trejus metus buvo Edmundas Laurinavičius, vėliau jį pakeitė Rasa Matelytė-Ostrauskienė. Buvo daug problemų įsigyjant kompensuojamą techniką, rengiant išvažiavimus iš būstų ir privažiavimus prie įstaigų.  Vėliau buvo kuriamas Dienos centras. Dabar vykdome įvairias veiklas  ir programas, finansuojamas ministerijų. Dėkoju visiems už pagalbą, už gerus žodžius, už mūsų padėties supratimą. Dėkoju visiems buvusiems merams, ligoninės personalui, Užimtumo tarnybai, Socialinių paslaugų  centrui, baseino „Bangenis“ darbuotojams, visiems mūsų kraštą atstovavusiems Seimo nariams ir Antanui Baurai. Nuoširdus ačiū rėmėjams, nes kur besikreipiau, niekada nesulaukiau abejingumo“, – kalbėjo A. Šerėnienė, pridurdama, kad tik kai kurie valstybės vyrų suskurti veiklos aprašai tolina paslaugas nuo žmogaus.  Po šiltų ir ilgų padėkos žodžių sekė sveikinimai, dovanos ir gėlės.

Rajono meras Sigutis Obelevičius  dėkojo A. Šerėnienei už ilgametį vadovavimą draugijai ir pasidžiaugė, kad „socialinėje srityje esame daug  pasiekę, net daugiau, nei kai kurios  Europos Sąjungos šalys“.  Seimo nario A. Bauros  sveikinimą perdavė patarėja Regina Patalauskienė. Jubiliejaus proga draugijos narius sveikino Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivaščenko, Anykščių ligoninės vyr. gydytojas  Audrius Vasiliauskas bei jo pavaduotoja Virginija Pažėrienė.  Visų sveikinusių net neįmanoma suminėti. Buvo išsakyta daug gražių žodžių, palinkėjimų, buvo daug padėkų, gėlių ir dovanų, skirtų Anykščių neįgaliųjų draugijos pirmininkei A.  Šerėnienei. O Kultūros centras draugijos 30-mečio proga dovanojo centro meno mėgėjų kolektyvų koncertą.

Po koncerto sekė antroji sveikinimų dalis. Draugijos pirmininkė dėkojo aktyviausiems draugijos nariams, teikė padėkas, dovanas ir gėles.  Šilta šventė tuo nesibaigė. Visi draugijos nariai ir svečiai buvo pakviesti į antro aukšto fojė, kur laukė vaišės ir grupės „Kely“ koncertas.

Dalina RUPINSKIENĖ

3 Komentarai

  1. sveikinimai draugijai ir jos pirmininkei

  2. Puiki ir nuoširdi šventė. Sveikinimai ir pagarba centro vadovai Aldutei Šerėnienei.

  3. Saunuoliai
    D

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.