Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centrui vadovaus Regina Jacikienė

Antradienį, gruodžio 28 dieną, Anykščių MUIC vyko ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas, kuriame be centro narių dalyvavo rajono meras Sigutis Obelevičius, administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė ir Seimo narys Tomas Tomilinas ir jo patarėja Regina Patalauskienė.

     Susirinkimą pradėjo ilgametė centro pirmininkė, šias pareigas einanti nuo 1998 metų,  Elvyra Lasskaja, kuri paruošė gausiai nuotraukomis iliustruotą ataskaitą už visą centro gyvavimo laikotarpį. Pirmininkė apžvelgė įvairius nuveiktus darbus ir veiklas, pradedant patalpų remontais, vykdytus ir vykdomus projektus, labdaros akcijas, savanorystę, švietimo, mokymosi visą gyvenimą programas, ekskursijas ir t.t. Finansinę ataskaitą trumpai pristatė centro finansininkė Zita Bakulienė.

    Už  ilgametį, aktyvų ir produktyvų dalyvavimą centro veikloje vertingomis dovanomis buvo apdovanotos  Vida Luščiauskienė, Laima Zukienė, Roma Tylienė, Meilutė Gvazdauskienė, Rita Navašinskienė ir Vida Dičiūnaitė.

     Pirmininkės ataskaitai buvo pritarta. Po to buvo išrinkta nauja 5 asmenų centro valdyba, kurios narėmis tapo Elvyra Lasskaja, Regina Jacikienė, Laima Zukienė, Luana Grigalavičienė ir Rūta Avižaitė.

E. Lasskajai atsisakius centro ir valdybos pirmininkės pareigų, naująja centro ir valdybos pirmininke vienbalsiai buvo išrinkta  R. Jacikienė.

    Po ataskaitų ir rinkimų prasidėjo sveikinimai ir padėkos buvusiai ilgametei centro pirmininkei.  Meras  S. Obelevičius už ilgametį vadovavimą centrui ir didžiulį indėlį į rajono socialinį bei kultūrinį gyvenimą, E. Lasskają  apdovanojo padėka, gražius žodžius skyrė V. Veršulytė. Seimo padėką įteikė  Seimo narys T. Tomilinas, kuris buvusiai pirmininkei ir visoms centro narėms dovanų įteikė savo knygą „Knyga ne vaikams“. Sveikinimo žodį tarė ir T. Tomilino patarėja R. Patalauskienė.  

     Išlydėjus garbius svečius, centre prasidėjo jau seniai tradiciniu tapęs senųjų metų palydų vakarėlis. Saldainių vėriniais pasidabino šių metų jubiliatės Vida Luščiauskienė, Zita Bakulienė ir Roma Tylienė. Kiekviena centro narė dovanų gavo po kalendorių ir šratinuką bei bloknotą užrašams. Vaišinomės suneštiniais gardumynais, skambėjo padėkos Elvyrai, sveikinimai naujajai pirmininkei Reginai bei prisiminimai ir gražiausi palinkėjimai ateinančių Tigro metų proga. Na, o vėliau buvo padalintos centro draugės švedės pastorės Vallos Carlsson atsiųstas dovanėles.

NYKŠČIAI

19 komentarų

 1. gaila , vyru ten nepriima , noretusi kazkokios veiklos.

  • butelis be kamsčio

   alkoholis šitų moterų centro brolis.
   Sušildo ir pralinksmina moterų kūnus ir sielas;
   Neprašomas išeina, kai tampa nebeveiklus…

  • Mano vyras amzinai skundzias kad nuobodu , nera kas veikt , kad ten ji priimtu ir uzimtu butu saunu ,as pailseciau nuo jo kalbu ir besaikio alaus gerimo.

 2. Toks politinės ir vykdančiosios rajono valdžios bei Seimo politikų dėmesys organizacijai rodo, kad ši organizacija labai susijusi su politne valdžia savo veikloje.

 3. Valdybos narė Luana – čia ta kur iš visų darbų Anykščiuose išpirdolinta?

 4. Ta viena melagė

 5. Kaip visiems gražu buvo, o meras dar už pasibuvimą tarp moterų prie vaišėmis ir vyno buteliais apkrautų stalų kaip už rajono vadovo darbo valandas atlyginimą iš mokesčių mokėtojų pasiims.

 6. kas žino ar čia moterų, ar senjorių klubas? Ir ką šis klubas veikia be pobūvių sau organizavimo?

 7. gaila labai puiki vadove buvo.sekmes jai tolimesneje veikloje.o kam speliot ka veikia/ kas susirenka?kam patinka tas ir eina nejau geriau namuose kurksot

 8. Konkrečiai ką jos veikia?kažkokia pusiau privati kompanija, visos kažkuo buvusios,žygio terminologija šaika

 9. Sveikinu Reginute su naujomis pareigomis, sėkmės tau ir stiprybės.

 10. Kiek gyvenimo traumuotu moteru vienoj vietoj

 11. Jurgis be kepures

  Ir kaip ta Laima visur spėja .Gaila vyrioko .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.