Anykščių mokytojai kryžių statyti nežada

Nepasitenkinimas valdžia įgauna vis didesnį užmojį. Pirmadienį Anykščių ūkininkai tarėsi dėl protesto akcijos, o trečiadienį tartis dėl protesto rinksis Anykščių mokytojai.

Kitaip nei ūkininkai mokytojai kryžių statyti nežada, bet planuoja streiką. Anykščių švietimo darbuotojų profesinės sąjungos susivienijimo pirmininkė Žana Loginova „Nykščiams“ sakė, kad Anykščių A. Vienuolio progimnazijoje vyks susirinkimas, kuriame bus sprendžiamas klausimas dėl streiko.

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga nusprendė rengti streiką. Pasak profesinės sąjungos pirmininko Egidijaus Milešino, streikas turėtų vykti antroje lapkričio pusėje. Pagrindinė nepasitenkinimo priežastis – Vyriausybės Seimui pateiktas kitų metų valstybės biudžetas, kuriame švietimui numatyta 62 mln. eurų mažiau, negu Vyriausybės atstovai įsipareigojo skirti pasirašytoje švietimo ir mokslo šakos kolektyvinėje sutartyje.
Linas BITVINSKAS

13 komentarų

 1. Ypatingai įsitrauks Kurklių mokytojai

 2. Atimti iš ūkininku pakelti mokytojams

 3. mokytojai persidirba? nejuokaukit, amžinai skundžiasi, kad maži atlyginimai.

 4. geda del mokytoju ,algos geros o jai netinka eikit i darbo birza ,pamatysit tikra gyvenima

 5. Sunku suprasti, kas vyksta su inteligentija. O gal mokytojai jiems nebepriklauso? Nori uzdirbti kaip verslininkai, bet niekur pasaulyje taip nera. Liudna mokytojai del jusu zemo lygio

 6. Tik neapsiverk iš liūdnumo,geriau eik mokyklon dirbt,tai supratingesnė būsi😁

 7. Nežinau ,kaip jaučiasi moksleiviai, kai mokytojai dejuoja dėl mažų atlyginimų. Įsivaizduokime, kad nuėjus į parduotuvę, pardavėja šaukia, kad mažas atlyginimas, apsilankius pas gydytoją ,ji pirmiausiai aiškina, kad iš gydytojo atlyginimo skursta. Jausčiausi labai nesmagiai.
  Mokytojai prieš streikuodami pirmiausia turi paskelbti, kiek pamokų praveda, kokį atlyginimą gauna. Tada galėsime orentuotis, pritarti streikui ar ne.

 8. Režimo politikos vergai babkiu nori?

 9. Nesuprantu kaip taip galima taip dejuot tegu mokytojai padirba nuo 8 iki 17val. už minimalią algą, tai gal tada supras kas yra mažas atlyginimas

 10. Pirmininkė Žana Loginova?Kokioje mokykloje ji dirba ir kam attovauja?Seniai ne mokytoja,o profsąjungos nariai to nežino?

 11. Ei,žinantys,marš į mokyklas dirbt,juk tai svajonių darbas…Fergizien,kuris mokytojas mokiniams skundžiasi?Būtu įdomu sužinot.

 12. Eikit kurti savo verslo ,jeigu norite uzdirbti! Sedite ant mokesciu moketoju peciu ir dar dejuojate?

 13. Kaip gerai, tik 10 bjaurių komentarų, vadinasi, kiti supranta ir palaiko mokytojus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.