Anykščių miesto turgus dirbs ilgiau

Anykščių rajono savivaldybė, atsižvelgusi į gyventojų pageidavimus, ilgina Anykščių miesto turgaus darbo laiką.

Nuo birželio 7 dienos, ketvirtadieniais ir penktadieniais, turgus dirbs 7–18 val., kitomis dienomis (antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais) turgus dirbs pagal įprastą grafiką.

Anykščių r. savivaldybės inf.

11 Komentarai

  1. Kam cia taip protelis susviete ?etatines speja rytais pralekti turgeli.tai ka iki 18 valandos reikia veikti

  2. nu tikras durnių laivas,dabar pulkas pardavėjų laukia kada išlys koks pirkėjas, o ką tada darys.tai pirkėjai gali pageidauti,dabar turgus dirba iki 14 val ,ir tai jau 12,30 visi išsilaksto,nes nebėra kam pirkti,tai gal pirkėjai vaikščios nors ir nebus pardavejų?

  3. Tikra teisybe,geriau tegul savivaldybe atlyginimus pasimazina iki minimumo.tada paziuresim ar rupes turgelio darbo laikas kai netures uz ka pirkti.

  4. Pirmiausia reiketu irengti pastoges ,kurios apsaugotu nuo lietaus,saules ,sniego.,kad butu uzdaras turgus,kad galetume palikti palapines ,pirmiausia reiketu nuo turgaus sutvarkymo,kad butu geresnes salygos prekiautojams .ar norite pirkti nuo saules suvytusias darzoves ir t.t

  5. Nu joo, darbo laikas nuo 7 iki 14, bet nueik apie 9 val, palapines dar tik issipakuoja, nueik 11.30 jau puse susipakavo, nebera ko paziuret, ko rinktis, ko ieskot, tai apie koki darbo laika turguje kalbama??????? Atsimerkit prekybininkai, pirma dirbt pradekit pagal realu darbo grafika, o tik tada reikalaukit geresniu salygu. Susirenka penki prekybininkai su penkiom palapinem, pasisukioja pora valandu ir namo. Prekiu asortimentas ( kalbu apie devetus drabuzius ) jau du men tas pats, nera atnaujintu prekiu, kainos kosmine, deretis nesileidzia, kaip maximoj kaina nustatyta, o apie darzoviu paviljona, tai irgi ta pati sistema, vakar neispirko, suvyto, ispirks siandien, kaina ta pati. Zodziu, pirma pradekit nuo saves, o tada ieskokit kaltu ir geresniu salygu.

  6. nuvaziuoju iki azuozeriu ir nusiperku,vaisiu,darzoviu,mesytes,ten tipo turgelis savaitgali ir iki 20 val dirba

  7. kas ten sedes kaip durneliai iki 18 val…ateis,nusipirks po 1kg darzoviu,o pardavejams sedek ir lauk kaip ismaldos,turgui reikia atsinaujinimo ir kapitalinio

  8. puiku, nes grybus, uogas ir sodo gėrybes galės pardavinėti ir pavakary

  9. Uzdarykit sita skudurinke ir lidlioka atidarymit

  10. Uzdaryt ta skile jau seniai reike

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.