Anykščių miesto šventės metu mugė vyks atskirose vietose


Anykščių savivaldybė skelbia, kad prekybininkai gali registruotis į Anykščių miesto šventės mugę. Šiemet mugė vyks atskirose zonose.

Liepos 25 dieną nuo 9.00 val. iki 22.00 val. vyks pagrindinė mugė. Vilniaus gatvėje ir Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos vidiniame kieme bus prekiaujama tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, o Vyskupo skvere (šalia bibliotekos) veiks Knygų mugė.
O Valančiaus ir Parko gatvėse bus prekiaujama žemės ūkio ir maisto produktais bei kulinarinio paveldo gaminiais. Tautodailininkai, amatininkai už vietą mokės 20 eurų, prekiautojai maisto produktais 40 eurų, prekiautojai alumi, alaus mišiniais 80 eurų, o prekiautojai karštais užkandžiais ir patiekalais 150 eurų rinkliavą. Teikiantys atrakcionų paslaugas 60 eurų.
Liepos 26 dieną Vyskupo skvere (šalia Šv. Mato evangelisto bažnyčios) nuo 9.00 val. iki 13.00 val. vyks „Atlaidų mugė“. Tiesa, šiai mugei skirtos tik 9 vietos. Tautodailininkai, amatininkai už vietą mokės 20 eurų, o prekiautojai maisto produktais, vaisiais ir daržovėmis – 40 eurų rinkliavą.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. Iskart suveiks rinkos desnis – kainos maisto produktu , alaus , karstu uzkandziu bus 15- 20 % pakeltos .

  2. labai smalsu žinoti kur savivaldybė panaudos surinktas į savo sąskaitą lėšas iš šitos mugės dalyvių? Žmonės kalba, kad bus skirta ligoninės veiklai palaikyti ir COVID-19 karščiavimo klinikos kupolo eksploatacijai rudens sezono metu paruošimui.

  3. Kur des pinigus i savo kisenes geriau pastatytu vaikam aiksteliu prie daugiabuciu o kam tokia ligonine reikalinga i kuria nepateksi reikia regisstruotis kai pas „prezidenta“ Meras isvis nieko nedaro tik su bobom vazineja.

  4. CAMELIA vaistinė, esanti Anykščių poliklinikoje, jau dirba ir laukia klientų.Darbo laikas nuo 9.00iki16.00 val.Maloniai kviečiame.Įėjimas per pagrindines poliklinikos duris.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.