Anykščių miesto šventė bus „liesesnė“ keturis kartus

Kadangi Anykščių rajono savivaldybė patiria finansinių sunkumų, imama taupyti. Pasak mero Sigučio Obelevičiaus, šiemet Anykščių miesto šventė bus kuklesnė.

„Pernai buvo šimtmetis, todėl ir pinigų buvo skirta 80 tūkstančių eurų, šiemet šventei skirsime apie 20 tūkstančių“, – susitikime su žiniasklaida kalbėjo S. Obelevičius.
Meras patikino, kad nepaisant mažesnio biudžeto, šventė neturėtų būti prastesnė, o į floristinių kilimų pynimą žada atvykti trys komandos iš Italijos.
Linas BITVINSKAS

12 komentarų

 1. Gerai, kad Gališanka vadovavo tik porą metų. Būtume likę be jokios šventės.

  • Kai pagalvoji...

   Visas rajonas traukiasi ir „liesėja“, visa valstybė eina susinaikinimo keliu. O čia tik šventė… Smulkmena, bet… dėsninga!

 2. viskas eis valdininku ekskursijoms uz musu pinigus

  • Manu, kad dabar DARBO LAIKU PO DVARUS valdininkai nebevažinės. Neliko nei Tubio , nei Gališankos. Primenu _spalio 12 dieną, didžioji dalis Anykščių rajono savivaldybės darbuotojų darbo laiku išvyko į Vasaknų dvarą (Zarasų r.) švęsti.
   Kodėl valdininkai pramogoms pasirinko darbo valandas ir už kieno lėšas jie važiavo švęsti, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka paaiškinti atsisakė.

 3. Tai va koks Tubys buvo blogas. Svarbu, kad jo neliko, tiesa, pinigų biudžete irgi staiga neliko…. obelevičius teliko, džiaugiamės ir plojam.

 4. tai,kad pradėjus dirbti naujiems vadovams,bet ir kartu prasidėjo kelionės gal neskaitote. Šventė bus kuklesnė tai ir gerai nes renginių aibė ir dubliuojasi. Norisi žmonėms pasiliksminti vakare,kai nebekaršta galu gale ir pasišokti ypač jaunimui.Visko budavo daug ir nieko ypatingo. Lauksime normalaus vakarinio koncerto.

  • Kad niekur nerašo apie jokias kelionės pasikeitus valdžiai. Į kokį dvarą dabar važiavo? Ar ir šita kelionė kainavo taip pat brangiai, kaip Tubio kelionės į Kiniją?

 5. O kam ta šventė iš vis reikalinga?

  • Teisingai, Antanai, gamyklas uždarė, turizmas tik išrinktųjų kišenes pildo, o čia geriausia išsidalinti , kasmet balon išmetamus pinigus. Tik va kas ir kaip dalins ?

 6. Kada prasidės prekybininkų registracija?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.