Anykščių ligoninėje paskiepyta 10 darbuotojų

Gruodžio 27 dieną Lietuvoje  prasidėjo skiepijimas nuo COVID – 19 gautąją vakcina. 

Anykščių ligoninės direktorius Dalis Vaiginas „Nykščius“ informavo, kad 17 valandą 12 minučių pradėta darbuotojų, visų pirma tų, kurie dirba su COVID – 19 ligoniais, vakcinacija. Taip pat vakcinuoti darbuotojai, dirbantys skubios pagalbos, priėmimo, reanimacijos skyriuose.  Pasak D.Vaigino, vakcinuota 10 Anykščių ligoninės darbuotojų.

Panevėžio respublikinė ligoninė informavo,, kad skiepijimo nuo COVID – 19 ligos procesas vyko taip, kaip ir buvo  planuota – 14.30 val. Panevėžio ligoninėje baigtas darbuotojų skiepijimas, kurio metu buvo paskiepyti 850 darbuotojų. Jokių šalutinio poveikio reakcijų šiems darbuotojams nebuvo pastebėta. 15 valandą  likusi dalis vakcinos  pajudėjo į visas Panevėžio ir Utenos apskrityse esančias ligonines, kuriose yra gydomi COVID – 19 liga sergantys pacientai.

Skiepijimo estafetę toliau perėmė Anykščių rajono ligoninė, Biržų ligoninė, Ignalinos ligoninė, Kupiškio ligoninė, Pasvalio ligoninė, Rokiškio rajono ligoninė, Utenos ligoninė, Visagino ligoninė, Zarasų ligoninė ir Molėtų ligoninė. Taigi, visos šios gydymo įstaigos prisidės prie bendros Europos šalių piliečių vakcinacijos idėjos. Planuojama, kad pilna Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse dirbančių darbuotojų vakcinacija bus baigta dar šiais metais, nes kita skiepų partija Respublikinę Panevėžio ligoninę turėtų pasiekti apie gruodžio 28 – 29 dienomis.

24 komentarai

 1. Jau direktorius ?

  Kada spejo ?

 2. Labai gerai, kad paskiepijo

 3. O kada likusieji 300?

 4. Kas buvo pirmas? Galėjo ir nuotrauką padaryti su pirma vakcina.

 5. Palauksiu,kaip toliau vystosi tas skiepijimas.Ar daug bus šalutinių poveikių.Pagyvensim,pamatysim.

 6. Likusiems medikams ir rajono gyventojams nėra tikimybės užsikrėsti. Tik tam dešimtukui buvo.

 7. Kada stomatologus skiepys,o ten tai atviras kontaktas,visai nesaugu klinikose lankytis,eini kai verkiant reikia ir su baime,o cia tas 10 paskiepytu nieko nereiškia,kad skiepyti,tai visa medicina ir ligonineje,ir poliklinikoje ir privacias klinikas.

 8. Gėda , kad gavo tik 10 vakcinų . Gėda.

 9. Kada Vaiginas patvvirtinkas direktorium ?

 10. ot ir direktorius o ka blogai

 11. ir vel pavydo bamba grauzia saunuolis direktorius musu

 12. Mieli komentatoriai,o kada nors jums kas nors buvo gerai?Gal nustokit špilkuotis ir į gyvenimą žiūrėkit pozityviau.SVEIKATOS VISIEMS.

 13. Šaunuolis mūsų direktorius. Sėkmės jums ateinančiais naujais metais. Linkiu nekreipti dėmesio į užgauliojimus ir nepagarbą. Mūsų jau tokie žmonės ką bedarysi vistiek bus blogai.

 14. galvoju paklausiu

  Ar darbuotojai gavote Kalėdines dovanas (premijas) PSPC tai išsimokėjo,bet ne visiems po lygiai kliuvo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.