Anykščių ligoninėje darbą pradėjo naujasis direktorius

Pranešama, kad gruodžio 3 dieną VšĮ Anykščių ligoninė savo darbą pradėjo naujasis direktorius Audrius Vasiliauskas.

Naująjį direktorių ligoninės bendruomenei pristatė Anykščių rajono savivaldybės vadovai. Pasak savivaldybės pranešimo, naująjį direktorių kolektyvas priėmė šiltai ir įteikė jam raktą. Ligoninės direktoriaus pavaduotoja Virginija Pažėrienė naujajam direktoriui įteikė raktą sakydama: „Šis raktas ne tik nuo visų kabinetų durų, bet ir nuo kiekvieno darbuotojo sielos“.
Beje, prisistatydamas Anykščių rajono tarybos nariams A. Vasiliauskas teigė, kad arbui stengsis atiduoti visas jėgas ir stengsis į Anykščių ligoninę susigrąžinti tuos anykštėnus, kurie ieškoti sveikatos problemų sprendimo vyksta ieškoti kitur.
Vilnietis A. Vasiliauskas konkursą į šią pareigybę laimėjo įveikęs pretendentę anykštėnę.

NYKŠČIAI

25 komentarai

 1. Anykštėnė

  Pradėkit nuo priėmimo skyriaus. Net baisu susirgus ten kreiptis kol išklausai visų ten dirbančių nepasitenkinimą ko čia atvykote.. o jei dar sugalvosi pasiprašyti pagalbos nakties metu…

 2. Gal televizoriai prades rodyti , nes dabar , kaip tarybiniais laikais

 3. Anykštėnas

  Ten nuo visko reikia pradėti. Reikia keisti viską ir iš esmės, jeigu norite atgaivinti ligonine. Kokie kolektyvai ten dirba… Baisu. Vieni pensininkai, arba viskuo nepatenkinti žmonės… Daktarų kompetencijos …. arba jie tingi , arba ištikrųjų ten nieko nemoka. Kiek tenka girdėti iš aplinkinių žmonių, tai 90% vien nusiskundimai dėl ligoninės personalo darbo.

  • Visa tai – Vaigino palikimas.

   • Atleidžia visus pensininkus, rytojaus dieną piktinatės, kad nėra gydytojų. Gerai nebus niekad.

   • Anykštėne, gal žinote, kur gauti jaunų gydytojų? Jei vaiginas apie tai nemąstė 20metų, naujas ligoninės direktorius per 3 dienas jums ir kitiems nepatenkintiems jų neras. Šiaip žmonės labai gydosi patarimais internete. ar tamsta nenorite?

 4. Balti siūlai

  Pretendentė anykštėnė yra Tubio rinkimų sąrašo steigėja.

 5. Atleiskit visus pensininkus ir rytojaus diena ligonine uzsidarys del darbuotoju stokos

 6. a anas su caru važinės i vilnio naša ir iš mūsų pinigų?

 7. ypač betvarkė šeštadieniais ir sekmadieniais,jei neturi savo žmogaus…..

 8. Ligoninė yra, gydytpjai vos keli,visas kitas personalas – slaugytojai.Todėl čia ne gydoma,o tik slaugoma.

 9. Gal visi nepatenkintieji nesigydė Panevėžy?

 10. Yra kaip yra

  Sakot pensininks atlesit? O žinot, kadnauji pabandę dirbti Anykščių ligoninėje po kelių mėnesių neša kudašių į didesnius miestus arba užsienį. Pagal turimą biudžetą visų reikalingų gydytojų nuolatinį darbą ligoninė neturi šansų. Taigi, moka atvažiuojantiems iš kitur, kurie kelias dienas ar dieną per savaitę priima pacientus.
  O slaugytojai ar specialistai gauna juokingus atlyginimus lyginant su analogišką darbą dirbančiais didmiesčiuose už pačias darbo valandas.
  Vienintelis juos laikantis dalykas – tai įprotis ir prisirišimas prie vietos bei baimė apskritai kesiti darbą.

 11. Nerašykit nesamonių.Yra daug puikių gydytojų ir slaugytojos labai malonois. Argi jau viskas taip blogai? Ir maistas geras.

 12. viskas buvo ir yra gerai malonus aptarnavimas nereikia pust burbulu;

 13. Anykštėnai

  Teko ir man, ir mano šeimos nariams ne vieną kartą konsultuotis ir gydytis mūsų ligoninėje. Tikrai galiu tik pasidžiaugti kvalifikuota įvairių ligų gydytojų pagalba!!! Nebylus Jums AČIŪ!!! Nesidžiaugti norisi tik anykštėnėmis neurologėmis, su kuriomis teko susidurti. O kiek daug puikių ir rūpestingų slaugytojų, kitų aptarnaujančių darbuotojų. O kokios mielos maisto išnešiotojos! Visada su šypsena. Gal mūsų akys taip mato ir ausys kitaip girdi, nes, matau, rašo žmonės ir neigiamus komentarus? Saugokim savo sveikatą patys ir nereikės skųstis, nes kaip ir mes, ligoniai, taip ir medikai -žmonės ir labai skirtingi.

 14. Nuotraukoje – padoraus žmogaus veidas. Ne to… susireikšminusio vištgaidžio. Bus gerai. Linkiu naująjam vadovui sėkmės.

 15. jai nori ,kad butu paslaugus, patepk ir pamatysi koks kilnasirdiskumas atsiranda

 16. Panasus i ta is Nasha Rasha.

 17. Dievas mūsų Daktarą Audrių tegu laimina. Daktaras ištaisys juodus vaigino darbus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.