Anykščių ligoninė pasiruošusi priimti ligonius

Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas sakė, kad jų įstaiga yra pasiruošusi priimti ligonius, jei toks poreikis bus, sergančius koronavirusu, bet sako, kad visiškai pasiruošti epidemijai neįmanoma.

„Sakykim, Ukmergės ligoninė, atrodo, buvo pasiruošusi, Panevėžio medikai atrodė pasiruošę, bet susidūrusios su realybe įstaigos turėjo greitai persitvarkyti. Teorija ir praktika kartais labai skiriasi. Taigi, teoriškai esame pasiruošę – išskyrę patalpas, jose yra apie 20 lovų, tačiau praktikoje, jeigu reikėtų guldyti ligonius, ko gero, būtų visai kitaip. Labai norėtųsi, kad administratoriai, kurie teikia nurodymus, įsiklausytų į gydytojų praktikų ir epidemiologų nuomonę, nes dalis nurodymų su realybe regioninėse ligoninėse prasilenkia“, – kalbėjo A. Vasiliauskas.

Gydytojo teigimu, ko gero,  tikrasis ligos pikas – dar ateityje, situacija keičiasi labai greitai, todėl ligoninė rengiasi įvairiems scenarijams. Pasak A. Vasiliausko, nebent Lietuvai padėtų tai, kad ji palyginus nėra tankiai apgyvendinta, o tai turėtų stabdyti viruso plitimą.  „Pildome lovomis visas palatas“, – kalbėjo A. Vasiliauskas, kad ligoninė neapsiribojo tik nurodymų įvykdymu.

Paklaustas, ar užtenka personalo, A. Vasiliauskas sakė, kad kol kas Anykščių ligoninėje viskas gerai, budėjimo ciklas užtikrinamas ir anykštėnai tikisi išvengti Ukmergės ligoninės likimo, kur koronavirusu užsikrėtė 28 darbuotojai.

Linas BITVINSKAS

34 komentarai

 1. Sėkmės Jums, Daktare:))

 2. Geriau,kad aplenktų Anykščius. Sekmės Jums darbe.

 3. o kaip su karščiavimo klinika?

 4. Anykštėnė.

  Sėkmės, stiprybės ir sveikatos Jums šaunusis Daktare.

 5. Skaitau mums labai pasiseke, kad dirba cia toks gydytojas

  • Kuo didziausios sekmes, direktoriau Vasiliauskai, susirinkus skudurelius nesdintis is Anyksciu ligonines. Gana, „nuvadovavai“ greituoju budu ligonine link susinaikinimo – baigia issibegioti paskutinieji gydytojai. Net elementarios pagalbos sukarsciavusiam Anyksciuose nesugebi suorganizuoti, o tai ko tiketis, jeigu Corona? Uz ka dar atlyginima nuo sausio tau pakele!? Tikriausia, kad „makaronus“ moki kabinti ant ausu visiems?

 6. Ačiū kad rūpinatės!

 7. Kas atsakys?

  Skaitytojau, skaityk, skaityk, ka tau porina tubio-donaldininkai-komitetcikai… O daugelis anykstieciu mano, kad Tubis atvede toki nevykeli vasiliauska direktoriauti, po kurio direktoriavimo liks tik ilgesingi prisiminimai apie iki jo buvusia ligonine! Akivaizdus faktai, koks ,,puikus pasiruosimas“ ligonines: pavaduotojos gerbiamos gydytojos V.Pazerienes – nebeturi, rentgenologes G.Pukenienes – taip pat nebeturi, slaugos administratore ujama direktoriaus siaip taip isleista atostogu, bresta situacija, kad neurologu ir neurologijos paslaugu – nebeliks, chirurgija – marazmines bukles…Tai kas nuo rytojaus imsis narplioti klininkines situacijas, mokslu daktare/direktoriau vasiliauskai? Uzkalbejimai, zoles, tamstos patarimai darbuotojams nepersivalgyti, taupyti ir nesinervuoti – jau nebepades, tubis, kad ir visazinis, cia irgi nebemacys!

 8. Barnaulas

  Cia tas pats, kuris jau karantina paskelbus bobutems echoskopijas dare? Bent jau praeita savaite ligonineje buvo net 6 apsaugos komplektai, tai sito veikejo zodziais tiket sunku.

  • Kai bus blogai jums ir artimiesiems tsi gsl kojas rankas buciuosit kad padetu

   • Jei turi tik 6 komplektus, tai atėjus Karonai, nebus kam
    bučiuoti rankų. Visi bus karantine. Geriau tada uždaryti ligoninę ir komandiruoti visą personalą į Panevėžį, Uteną, Kupiškį. Italijoje net daktarus pencininkus pakvietė gelbėti gyvybių.

 9. .o

 10. Melagių diena

  Ryt balandžio 1-oji,gal kas nors tiesą pasakys,ar teisingai pameluos,teks palaukt…

 11. Šitą įstaigą dažnu atveju ligonine vadinti sunku, dažniau veterinarija galima pavadinti.

 12. Nesupratau tamsta ,kas Pilkauskaite Anyksciu ligoninej ujama direktoriaus,sitas direktorius yra direktorius ,o ne Vaiginas prie kurio Almute glausdavosi su paskalom ir ilgu liezuveliu,dar sita ilganose gali buti ujama,nebejuokink pasaulio,kiek zmoniu apdergus,kiek nuskriaudus,viena diena viena sesute nuo jos verkia kita diena kita verkia,jei tokia gi auka naujojo direktoriaus tegu nesdinasi is ligonines tai ko cia sedi,tegu zino savo vieta sita intrigante.

 13. Koks dar pasiruosimas-melagiu saika!

 14. Ten tik numirti vaziuoti i ta ligonine, bet tikrai nesigydyti.

 15. Tai koks tas pasiruošimas? Galėtų konkrečiai pasakyti, o Nykščiai galėtų konkrečiai paklausti: kiek turi kaukių, antivirusinių kombinezonų, respiratorių, izoliuotų patalpų, apmokyto personalo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.