Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija „Mes“ pasirodė tarptautiniame festivalyje

Kaune, Girstučio kultūros centre praūžė vienas ryškiausių Tarptautinių vaikų ir jaunimo festivalių Lietuvoje „Vivo avanscena“.

Festivalio tikslas – sudaryti sąlygas pasirodyti jauniems ir talentingiems Lietuvos ir užsienio šalių atlikėjams, skatinti vaikų ir jaunimo teatrų studijų, kolektyvų bei jų vadovų bendradarbiavimą.

Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybė, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai. Festivalio meno vadovas Kauno dramos teatro aktorius, režisierius Tomas Erbrėderis.

Festivalyje dalyvauti buvo pakviesti ir Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija „Mes“ ir vadovė Jolanta Pupkienė. Kolektyvas pristatė net du spektaklius, tai „Grybų karas“, pagal Justino Marcinkevičiaus eiliuotą pasaką  ir spektaklį „Kaip boba vaikus išbezdėjo“, pagal Jono Basanavičiaus siaubo pasakas.

Spektaklius stebėjo pilnutėlė salė įvairaus amžiaus žiūrovų. Vytauto Didžiojo universiteto menotyros specialybės studentai analizavo spektaklius, kalbino jaunuosius aktorius ir vadovus, vyko susitikimai su žiūrovais…

12 Komentarai

 1. Šaunuoliai bravo

 2. Anykščiams nieko nesigauna tai kaimiečius anykštėnais pakrikšijo

  • aha, pats esi kaimietis, jeigu nesuvoki, kad visi rajono gyventojai yra anykštėnai, ar pagal tave jie uteniškiai ar ukmergiškiai.iš kur atsiranda tokių juokingų žmonių, nežinau.

  • Įdomu, kur matai, jog į teatro vaikus kreipiasi ANYKŠTĖNŲ vardu? Parašyta aiškiai : Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija „Mes“. Ar skaityt nelabai moki ? O gal čia iš pavydo ? 🙂

 3. Labai puiku mano kraštiečiai

 4. Mačiau šitą spektaklį, nuostabu.Šaunuoliai vaikai.

 5. Šaunu, sveikinam, laukiam jaujų spektaklių

 6. bent jau vaikai garsina Anykščių kraštą

 7. Nuostabi komanda, svekinam

 8. Šaunuoliai vaikai. O vadovės indėlis neturi kainos. Sveikinu ir džiaugiuosi kartu su Jumis.

 9. Šaunuoliai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.