Anykščių KKSC slidininkai ir biatlonininkai startavo tarptautinėse varžybose

Naujieji metai sportininkus pasitiko iššūkiais. Anykščių KKSC informuoja, kad anykštėnai startavo sėkmingai.

Anykščių slidininkai išbandė jėgas Latvijoje
Palydėdami 2018-uosius ir pasitikdami Naujuosius metus Anykščių KKSC sportininkai dalyvavo tarptautinėse Lietuvos taurės slidinėjimo varžybose, kurios buvo surengtos Madonoje (Latvija).

Čempionate varžėsi sportininkai iš penkių šalių.Sprinto rungtyje E.Šimonutis finišavo 21-as, I. Žilinskas- 24-tas, F. Repečkaitė 13-ta, E. Savickaitė – antra.Antrą varžybų dieną slidininkai rungtyniavo 10, 5 ir 3 km distancijose laisvu stiliumi. E.Šimonutis iškovojo 13-tą, I. Žilinskas 27-tą, F. Repečkaitė 16-tą, E. Savickaitė 8-tą vietą.

Anykščių biatlonininkai dalyvavo varžybose Estijoje
Geriausiame Baltijos šalyse žiemos sporto komplekse Otepėje vykusiame Estijos biatlono čempionate startavo apie 150 dalyvių iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.Jų tarpe jėgas išbandė ir keletas anykštėnų biatlonininkų, o tai buvo pirmieji šio sezono startai.Mergaičių iki 15 m. grupėje, sprinto rungtyje, ketvirtą vietą iškovojo Viktorija Kapancova.
Jaunių tarpe aštuntas finišavo Gytis Mikoliūnas.Antrą dieną sportininkai rungtyniavo persekiojimo lenktynėse. Jaunių grupėje, 10 km nuotolyje, ketvirtas finišavo Gytis Mikoliūnas.Tokiame pat nuotolyje jaunučių tarpe Lukas Žukauskas finišavo šeštas. Mergaičių iki 15 metų grupėje Viktorija Kapancova buvo šešta.