Anykščių „KKSC-Elmis“ kyla turnyrinėje lentelėje

Savaitgalį    Anykščių „KKSC-Elmis“ krepšininkai iškovojo dvi pergales ir palypėjo turnyrinėje lentelėje.

RKL lygoje penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai rezultatu 81:66 namuose nugalėjo Kauno „Snaiperį“. Į „Nykščio namų“ areną sugužėję 300 anykštėnų nemažai prisidėjo prie sėkmingo komandos žaidimo – rungtynių pradžioje „KKSC-Elmis“ spurtavo ir pabėgo į priekį 15:6. Svečiai susizgribo ir antrajame kėlinyje sugebėjo aptirpdyti persvarą. Aikštės šeimininkus į priekį vedė vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas, kuris užtikrintai rinko taškus iš po krepšio.
Po dviejų kėlinių svečiai sugebėjo pirmauti minimalia persvara – 38:39. Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę anykštėnai užkūrė varžovams pirtį ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Po I.Raščiaus tritaškio „KKSC-Elmis“ pirmavo 8 taškais.
Paskutinio ketvirčio metu T.Jodelio, Ž.Žiuko taškai neleido „Snaiperio“ komandai pagalvoti apie rungtynių perlaužimą – 81:66.
Laimėję „KKSC-Elmio“ krepšininkai jau sezono pradžioje pakartojo praeitų metų pasiekimą, kai iš viso buvo iškovoję 4 pergales.
„KKSC-Elmis“: D.Radžiūnas 21 (13 atk. kam.), T.Jodelis 15, G.Šniaukštas 10, G.Žiukas (9 rez. perd.) 9, I.Raščius 7 ir Ž.Žiukas po , A.Jakštonis (10 atk. kam.) ir E.Šlaitas po 6.
„Snaiperis“: M.Klezys 19, M.Sadauskas 11.
Šeštadienį anykštėnai Vilniuje 58:47 nugalėjo LKSK komandą bei pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą.
Po pirmojo ketvirčio penkių taškų pranašumą turėję svečiai bandė pabėgti į priekį, tačiau LKSK nepasidavė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos taškas (29:28).
Trečiojo kėlinuko metu abiem klubams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir anykštėnus į priekį stumtelėjo tolimas S.Butkio metimas. Netrukus puolime pasižymėjo ir T. Jodelis (46:39).
Lemiamo ketvirčio metu „KKSC-Elmis“ surengė spurtą ir po I.Raščiaus bei G.Šniaukšto taškų pirmavo 50:39. Rezultatyvios atakos A.Jakštono ir D.Radžiūno neleido šeimininkams atkurti intrigos ir Anykščių klubas šventė pergalę 58:47.
„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 13 (8 rez. perd., 4 perimt. kam.), G.Šniaukštas 10, D.Radžiūnas (8 atk. kam., 5 blokai) 7, Ž.Žiukas ir A.Jakštonis po 6, E.Šlaitas, I.Raščius ir S.Butkys po 5, P.Leonavičius 1. LKSK: K.Birieta ir G.Žiukas po 9.

Anykščių KKSC informacija ir nuotrauka

Vienas komentaras

1. O per kiek palypejo, kelinta vieta, is keliu? Labai issamus straipsniai. Cia kaip apie tuos jaunuolius kur isteige imone, prekiauja tarptautiniu mastu, imone zada perkalt i uk del mokesciu, bet kuo prekiauja neaisku. Gal „zolyte“ stumdo, kad slapta informacija? Kaip ten yra „zurnalistai“?

Komentuoti: Mr. Cancel