Anykščių KKSC-„Elmis“ davė garo rokiškėnams

Šeštadienį Anykščių krepšininkai po dviejų pratesimų nukovė Rokiškio „Feniksą“ rezultatu 97-93.
Anykščių komanda (11/8) po neįtikėtino trilerio bei dviejų pratęsimų 97:93 privertė pasiduoti B diviziono B grupės kaimynus iš Rokiškio.
„Fenikso“ ekipa (11/8) į mūsų miestą atvyko sustiprėjusi ir savo gretas papildžiusi penkiskart LKL čempionu Vidu Ginevičiumi.
40-metis veteranas parodė, jog dar turi parako – du kartus lemiamais momentais gelbėjo savo ekipą, tačiau antrajame pratęsime užsidirbo techninę pražangą ir taip stumtelėjo „Feniksą“ link pralaimėjimo.
Rezultatyviausiai „KKSC-Elmio“ ekipoje žaidė Tautvydas Jodelis, kuris surinko 29 taškus (6/12 tritaškių). 15 taškų įmetė Gaudvinas Šniaukštas, po 14 – Aurimas Andriejauskas ir Žygimantas Žiukas (11 rez. perd.), 10 – Edgaras Šlaitas, 8 – Ignas Raščius, 5 – Donatas Radžiūnas (5 blokai), 2 – Eligijus Sriubas.
„Fenikso“ komandoje išsiskyrė E.Leipus (21 tšk.) ir V.Ginevičius (18 tšk.).
Tiesa, išvakarėse anykštėnai 82-62 pralaimėjo Vilniaus “Stekas-Rivilė“. Oficialiame protokole nurodoma, kad rungtynes stebėjo 3 žiūrovai…
„KKSC-Elmio“ rungtynių Anykščiuose pažiūrėti sirgaliams eina noriai, lankomumas – vienas iš aukščiausių RKL. Kitas RKL rungtynes anykštėnai žais vasario 8 dieną prieš Vilniaus LKSK klubą.