Anykščių karatė sporto klubo „Takas“ auklėtinių pergalės

Gruodžio 8 dieną Vilniuje vyko 2019-2020 metų sezono atviros Vilniaus kyokushin karatė lygos II etapo varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 602 įvairaus amžiaus ir svorio kategorijų sportininkai iš 19 Lietuvos kyokushin karatė sporto klubų. Anykščių karatė sporto klubui atstovavo 32 sportininkai. Bendroje įskaitoje,  Anykščių karatė sporto klubo „Takas“ sportininkai iškovojo  5-ąją  vietą.

Nugalėtojais tapo Ugnius Šajevičius, Martynas Jovaiša, Ainis Triznickas, Arminas Praspaliauskas, Ronaldas Nikitinas, Augustas Morkūnas, Eglė Raščauskaitė, Luknė Gurskutė, Sandra Sunklodaitė, Benas Umbrasas.

Antrąsias vietas iškovojo Dionizas Šapoka, Eimantė Magylaitė, Augustė Aleksandravičiūtė, Kristina Mackelaitė, Kamilė Jarmalavičiūtė, Vakarius Salemonas, Eidvinas Vercinskas.

Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Gogelis, Domantas Petniunas, Klaudija Valikonytė, Gabrielė Šilaikaitė, Dautartas Dambrauskas, Titas Simonavičius, Martynas Šatkus, Mėta Macijauskaitė.

Ketvirtąsias vietas užėmė Ąžuolas Taleišis, Vėjas Varnas, Gabrielius Bilotas, Pranas Šapoka.

Kai kurie sportininkai dalyvavo ir iškovojo po vieną pergalę, tačiau to nepakako kad iškovotų prizinę vietą.