Anykščių karatė sporto klubo „Takas“ auklėtiniai skina pergales

Praėjusį sekmadienį, spalio 6 dieną, Vilniuje vyko Vilniaus karatė lygos (VKL) pirmasis etapas. Šiose varžybose dalyvavo 20 Lietuvos karatė kyokushin klubų, per penkių šimtų įvairaus amžiaus sportininkų. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 31 sportininkas.  Bendroje įskaitoje, dvejose rungtyse  (technikos ir kovų rungtyse)  iškovoję  12 pirmų vietų, 7 antrąsias  ir 9 trečiąsias vietas,  Anykščių karatė klubas užėmė trečiąją vietą.
Varžybų nugalėtojais tapo Sandra Sunklodaitė, Eimantė Magylaitė, Ainis Triznickas, Domantas Petniunas, Arminas Praspaliauskas (čempionu tapo abejose rungtyse), Augustė Aleksandravičiūtė, Egle Raščauskaite, Kristina Mackelaitė, Luknė Gurskutė, Ronaldas Nikitina, Titas Simonavičius.
Antrąsias vietas iškovojo Domas Namajuškus, Kristina Mackelaitė, Kamilė Jarmalavičiūtė, Gabrielė Sakalauskaitė, Dautartas Dambrauskas, Gabrielė Šilaikaitė, Ugnius Šajevičius.
Trečiąsias vietas iškovojo Eimantė Magylaitė, Gabrielė Šilaikaitė, Rėjus Šajevičius, Augustas Morkunas, Dautartas Dambrauskas, Luknė Gurskutė, Egle Raščauskaite, Eidvinas Vercinskas, Ronaldas Nikitinas. Kai kurie sportininkai dalyvavo dvejose rungtyse ir taip iškovojo abejose prizines vietas arba tapo tos rungties nugalėtojais.
Sportininkus treniruoja Eugenijus Šilaika.