Anykščių karatė sporto klubo Takas auklėtiniai skina pergales

Praėjusį sekmadienį, lapkričio 24 dieną, Kėdainiuose vyko 2019 metų Lietuvos kyokushin karatė moksleivių finalinės taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, 56 Lietuvos karatė kyokushin klubai, virš devynių šimtų mokyklinio amžiaus sportininkų. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 24 sportininkai.  Bendroje įskaitoje iškovojo 1 pirmąją vietą, 1 antrąją vietą ir 5 trečiąsias vietas Anykščių karatė klubas užėmė dvidešimtąją vietą.

Varžybų nugalėtoju tapo Gytis Kiškis. Antrąją vietą iškovojo Ieva Mažvylaitė. Trečiąsias vietas iškovojo Domantas Petniūnas, Gabija Matelytė, Martynas Gogelis, Gabrielė Sakalauskaitė, Titas Simonavičius. Kai kurie sportininkai dalyvavo ir iškovojo po vieną pergalę, tačiau to nepakako kad iškovotų prizinę vietą.