Anykščių karatė klubo TAKAS auklėtinių pergalės

Praėjusį sekmadienį, kovo 13 dieną, Vilniuje, JEEP arenoje vyko IPPON CUP tarptautinis kiokušin karatė turnyras.

Varžybose dalyvavo per 1300 sportininkų. Anykščių karatė klubą atstovavo 20 sportininkų.

Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose varžybų nugalėtojais tapo J. Martinavičius, T. Tarasovas, A. Kilius. Antrąsias vietas iškovojo D. Dambrauskas, N. Jablonskas, M. Jurgutis, V. Buivydas, V. Ledzinskas, D. Rimkus. Trečiąsias vietas iškovojo R. Nikitinas, M. Jovaiša, G. Šilaikaitė, I. Mažvylaitė, G. Skačkauskaitė, V. Žilytė, D. Šapoka.

Sportininkus treniruoja treneris Eugenijus Šilaika.