Anykščių karatė klubo TAKAS auklėtinių pergalės

Lapkričio 11 dieną, Kėdainiuose vyko  2018 m. Lietuvos kyokushin karatė moksleivių finalinės taurės varžybos. Varžybose įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose dalyvavo 763 dalyviai.

Anykščiams atstovavo  10 sportininkų. Trečiąsias vietas iškovojo Titas Simonavičius (A. Baranausko vid. mokykla), Sandra Sunklodaitė (A. Vienuolio progimnazija), Klaudija Valikonytė (J. Biliūno gimnazija), Augustė Aleksandravičiūtė (A. Baranausko vid. mokykla), Ieva Mažvilaitė (A. Baranausko vid. mokykla).
Lapkričio 18 dieną, Vilniuje, vyko 2018 metų VKL  II etapo varžybos. Varžybos skirstomos A kategoriją (aukšto sportinio meistriškumo) ir  B kategoriją (mažo sportinio meistriškumo).
A kategorijoje čempionais tapo Titas Simonavičius, Eimantė Magylaitė, Egle Raščauskaitė, Ronaldas Nikitinas.
Vicečempionais tapo Gabrielė Šilaikaitė, Dautartas Dambrauskas, Vakaris Norvilaitis, Tomas Šimkus, Kristina Mackelaitė, Klaudija Valikonytė, Augustas Morkūnas, Benas Umbrasas, Sandra Sunklodaitė, Eidvinas Vercinskas.
Trečiąsias vietas iškovojo Tadas Žilys, Gabrielius Bilotas, Brigita Lideikytė .
Ketvirtąsias vietas užemė Augustė Aleksandravičiūtė, Titas Smetona, Rėjus Šajevičius, Adomas Vincevičius, Martynas Jovaiša.
B kategorijoje vicečempionais tapo Lauris Bakanauskas, Arminas Praspaliauskas, Pranas Šapoka.