Anykščių Jono Biliūno gimnazija išleido šimtmečio laidą

Lietingą liepos 13 d. vakarą miesto centras mirgėjo įvairiausiomis spalvomis – aplink Kultūros centrą būriavosi dailiausiomis suknelėmis pasipuošusios abiturientės, per gėlių puokštes vos matomi šventės svečiai  ir besišypsantys tėvai, kurie, turbūt, džiaugėsi ne tik išleidę atžalas į platųjį pasaulį, bet ir tuo, jog šiais metais išleistuvių ceremonijai persikėlus iš mokyklos į Kultūros centro patalpas, jie turės galimybę pamatyti šventę.

 

Anykščių Jono Biliūno gimnazija išleido 75 –ąją 130 – ies abiturientų laidą. Tradiciškai sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Regina Drūsienė pabrėžusi, jog mokinių pasiekimai yra ne tik jų, bet ir visos šeimos nuopelnas. Sveikindamas klebonas Petras Baniulis džiaugėsi, jog abiturientai pakėlė sparnus, tačiau vylėsi, jog tie sparnai visam laikui neišneš mokinių nei iš Lietuvos, nei iš Anykščių. P. Baniuliui antrino ir Seimo nario Antano Bauros padėjėja Regina Patalauskienė linkėdama neužmiršti gimtinės. Seimo nario vardu R. Patalauskienė įteikė dovanas nusipelniusiems mokytojams . Anykščių mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, prieš įteikdamas padėkas nusipelniusiems mokytojams ir  mokiniams, dar kartą pabrėžė gimto miesto svarbą, linkėdamas, kad kelialapis į gyvenimą nebūtų tik į vieną pusę.

 

Apdovanoti tiek mokytojus tiek abiturientus tikrai buvo už ką. Ne veltui ši abiturientų kartą vadinama šimtmečio laida – mokiniai gavo net penkis šimtukus iš egzaminų: Konradas Mikalauskas gavo po 100 balų iš matematikos ir informatikos egzaminų, Paulius Raškevičius surinko po

100 balų iš matematikos ir biologijos egzaminų, o Lukas Sudeikis gavo 100 balų iš anglų kalbos egzamino.

 

Po dainų, šokių ir liaupsių iškilmingoji akimirka – IV gimn. klasių kuratorė Jolita Abraškevičienė kviečia abiturientus atsiimti brandos atestatus iš direktorės rankų. Dėkodami mokyklai ir mokytojams abiturientai atlieka muzikinį sveikinimą, tėvai atsiprašo už kartais nepelnytą kritiką mokytojų atžvilgiu per šiuos metus ir išpirkdami kaltę dovanoja vazą, kurioje nuolat žydėtų gėlės, nes mokytojos to iš tiesų vertos.

Brigita RAMANAUSKAITĖ

13 Komentarai

 1. 12 a tėvų vardu

  Labai gerai, kad šventės kalbomis apie dešros galą nesugadino meras. Gerbiu merą, kad supranta savo galimybes ir į renginį delegavo savo pavaduotoją.

 2. Labai nuostabu, šventė puiki, dekojam už renginį ir “Nykščiams” už nuostabias fotografijas.

 3. Šaunu,visi jautėsi patogiai ir smagiai.O pernai tėvai nematė savo vaikų,ir alpo ant mokyklos laiptų…Sėkmės abiturientams,visur ir visada….

 4. 25 tėvų vardu

  kad, vicemero visada gėda klausyti, minties nesuriša, negalima suprasti ką nori pasakyti. Galėtų pasiruošti kalbai,o ne knygas darbo metu rašyti.

 5. Į 25 tėvų vardu

  kad, vicemero visada gėda klausyti, minties nesuriša, negalima suprasti ką nori pasakyti. Galėtų pasiruošti kalbai,o ne knygas darbo metu rašyti.

 6. Kai vicemeras taps meru, atidžiau ruošis kalboms. Nedaug liko, palaukti. O vaikai gražūs, tėvai pasipuoš, foto super atrodo.

 7. Labai gražūs abiturientai!

 8. IŠLEISTUVIŲ VALSAS

  Emigracijos valsas skambėjo
  Mes jį šokom ir svaigom abu!
  Palinkėki tu man gero vėjo
  Lagaminus suskrauti skubu…

  Na ir kam man tie jūs vainikėliai
  Iš lietuviškų rūtų žalių?
  Kai taip miršta akyse Tėvynė
  Kuo toliau aš nuo jos išskrendu!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.