Anykščių J. Biliūno gimnazija trumpina pamokas

Karšti orai verčia niekais buvusios švietimo ministrės Jurgitos Petrauskienės (nuotraukoje) iniciatyvą mokinius mokyklose laikyti ilgiau. Nors dabartinis švietimo ministras aiškina negalintis panaikinti ankstesnio sprendimo, tačiau rekomendavo perkelti pamokas kitur arba jas trumpinti.

Panašu, kad ir anykštėnai yra priversti trumpinti pamokas, juo labiau, kad sinoptikai žada, kad oro temperatūra kais iki +35 laipsnių. Anykščių J. Biliūno gimnazijos mokiniai gavo žinutes, kad jau antradienio pamokos trumpinamos 15 minučių. Ar taip pat pasielgs ir kitos rajono švietimo įstaigos, kol kas žinių neturime.
Prieš savaitę kalbinta Anykščių savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė „Nykščiams“ sakė, kad mokyklos sprendžia pačios. „Rekomendacijos yra tokios, kad kai patalpoje temperatūra yra +28, rekomenduojama pamokas arba trumpinti arba jas perkelti kitur. Kaip ir su šalčiais – mokyklos pačios nusprendžia, ar mokyti.“ – sakė J. Banienė.
Ilgesni mokslo metai tapo galvos skausmu ir mokytojams, kurie turi sukti galvas, kaip išlaikyti vaikų dėmesį. Mokslo metai šiemet truks iki birželio 23 dienos. Klausimas, ar neteks kitąmet mokykloms grįžti prie įprasto grafiko.
NYKŠČIAI

6 Komentarai

  1. O kada sutrumpins Baranausko mokykla

  2. O ką sako valstiečių atstovas – mero patarėjas?

  3. gaila mokinių nejaugi tik Biliūnkei šilta,o kitų mokyklų ne mokiniai. Patys buvote mokiniais ir ar besinori mokytis vasara tik vargas.

    • Visi valstiečiai dirba per karšius, kad derlius būtų geras, kad produkcijos nesumažėtų. Todėl ir mokyklose Lietuvos “valstiečių” vaikai turi semtis žinių iš aruodų, kad galėtų prisijungti prie visos “valstietiškos” šalies klestėjimu besirūpinančiųjų gretų, taip kaip kadaise visasąjunginio jaunimo gretose nepailstami buvo dabartini žalieji lyderiai!!!

  4. įdomu, kodėl tas senis negali panaikint ryžos bobos kvailą nutarimą???? smegenų neužtenka parašyt įsakymą?????

  5. Auksinis kardas

    Butu protingiausia besimokancius be 6 paleisti birzelio 1 d., o tinginius pamokyti iki liepos 1d. ATSIRASTU MOTYVACIJA.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.