Anykščių imtynininkams – 8 medaliai

Sausio 10 – 12 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos imtynių čempionate Anykščių krašto imtyninkai iškovojo 8 medalius.
Pirmą dieną kovojo graikų – romėnų imtynių sportininkai. Domas Krikščiūnas (60 kg.) pasiekė dvi pergalęs, o finalinėje kovoje pralaimėjęs iškovojo sidabro medalį.
Moterų imtynėse čempionėmis tapo kavarskietė Gabija Dilytė ( 53 kg.) ir troškūnietė Danutė Domikaitytė ( 76 kg, nuotraukoje) – ( abi sportininkės atstovavo Šiaulius – Anykščius), viešintiškė Anelė Kavaliauskaitė (53 kg. Kupiškis – Anykščiai) ir troškūnietė Greta Čeponytė ( 76 kg. Šiauliai – Anykščiai) laimėjo bronzos medalius savo svorio kategorijose. Dar bronzos medalius laimėjo kavarskietė Auksė Rutkauskaitė ( 62 kg.) – Medininkų pasieniečių mokyklos mokinė, troškūnietė Rimgailė Čeponytė ( Vilnius – Anykščiai ) ir kavarskietė Gabija Dilytė ( Šiauliai – Anykščiai ) – abi kovojo svorio kategorijoje iki 68 kg.