Anykščių futbolo komanda tapo čempione

Fantastišką sezoną sužaidusi FK „Anykščiai“ komanda tapo SFL lygos C diviziono čempione.

Lemiamose rungtynėse mūsų miesto ekipa, palaikoma gausių žiūrovų, savo stadione 2:0 nugalėjo Ukmergės klubą.

Rungtynių pirmajame kėlinyje pasižymėjo Kęstas Ramoška, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Rytis Prušinskas.

Iš viso šiame sezone FK „Anykščių“ komanda SFL lygoje sužaidė 18 rungtynių ir nepatyrė nė vienos nesėkmės – iškovojo 13 pergalių bei penkis mačus baigė lygiosiomis.

Anykščių ekipa įmušė 46, o praleido vos 10 įvarčių.

Bilietą į B divizioną jau anksčiau užsitikrinę „geltonai žali“ laimėjo visas namuose žaistas rungtynes (9:0), o varžovams leido įmušti vos vieną įvartį (santykis 31:1).