Anykščių „Elmio“ ir Utenos „Juventus“ krepšininkai rinks aukas beglobiams gyvūnams (video)

Gyvūnų teisių gynimo organizacija VŠĮ „Viskas yra įmanoma“ gruodžio 12 dieną rengia akciją „Siekime pergalių ne tik krepšinio aikštelėje“. Pagrindinis šio renginio tikslas – padėti Utenos gyvūnų prieglaudoje gyvenantiems globotiniams.

„Viskas yra įmanoma“ savanorių komanda ketvirtadienį nuo 10 valandos iki 14 valandos beglobiams gyvūnams neabejingų žmonių lauks Anykščių „MAXIMA“ parduotuvėje (A.Baranausko a., 4), o nuo 14 valandos iki 18 valandos – Utenoje įsikūrusiame „MAXIMA“ prekybos centre (Aušros g., 78).

Į „Siekime pergalių ne tik krepšinio“ aikštelėje įsitraukė ir abiem miestams puikiai pažįstamų komandų krepšininkai. Anykštėnai savo mieste turės galimybę paspausti ranką Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančio Anykščių „Elmio“, o uteniškiai – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) besivaržančio Utenos „Juventus“ klubo krepšininkams.

Kviečiame nelinkti abejingiems ir įdėti bent dalelę gerumo į prekių krepšį, kuris gruodžio 13 dieną bus perduotas Utenos gyvūnų mylėtojų draugijai – tiems, kurie kiekvieną dieną rūpinasi likimo nuskriaustų keturkojų gerove.

Daugiau informacijos apie vyksiantį renginį – https://www.facebook.com/events/2646232025494235/

 

6 komentarai

  1. Smagu prisidėti… būtinai apsilankysiu.

  2. Puikus sumanymas, šaunūs mūsų krepšininkai

  3. ŠAUNUOLIAI

  4. šAUNUOLIAI.Reiktų ir Panevėžį paremti,nes iš mūsų raj.dažniausiai vežama ten.Būtinai prisidėsiu.

  5. Kaip gerai Dalyte,kad nurodei kur reikia vežti.ir ką darytume be jūsų.zinot duosiu patarimą.nurodinekit savo vaikams jei dar jūsų klauso.

  6. Panevėžys už mūsų gyvūnus gauna pinigus iš Anykščių savivaldybės, o Utena – ne. Taip kad, organizatoriai geriau žino, kam ir kodėl renka….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.