Anykščių eglė plaukia ir laukia

 

Gruodžio 7-oji išaušo ūkanota ir lietinga. Liko kelios valandos iki oficialaus eglutės įžiebimo Anykščiuose.

Kas neturės galimybės dalyvauti įžiebime, gali pasižiūrėti, kaip atrodo jau baigta puošti kiek daugiau nei 12 metrų aukščio Anykščių eglė. Ji įrengta ant vandens tarp dviejų tiltų.
Iš ryto dar buvo derinami paskutiniai pasiruošimo darbai. „Susisiekimas“ su eglute – valtelė, kurią naudoja darbininkai, kad pasiektų pontoninę platformą.
Taip pat jau įrengtas ir mugės miestelis, prekybininkai kraunasi prekes, laukia vakaro. UAB Anykščių komunalinis ūkis darbininkai puošia ir A.Baranausko aikštę.
Priminsiu, šventė prasidės 17 valandą.
Linas BITVINSKAS

39 komentarai

 1. Nebesikabinėkime, nurimkime ir laukime šv. Kalėdų. Na, taip… šiandien Eglutė ant vandens ir lai iš ten JI visus džiugina. Vaikučiai lai fotografuojasi namučiuose prie savosios… Vis tik žmonės planavo, kūrė ir nusprendė, kad Eglutę „atiduoti“ į Šventosios glėbį. Linksmų ir laimingų ateinančiųjų šv, Kalėdų!

 2. Man vis tiek geležinė nesąmonė, o kaip aš prieisiu su vaiku???

 3. gal kas parašysit šito projekto ir viso scenarijaus sumanytojo vardą. Reikia kažkaip atsidekavot ar nors runkų pabučiuot.

 4. nesikabinėjam,teisybė ir kritika nekenkia.šiandien ne eglutė o imitacija,netikras daiktas nedžiugina.namuose taip anksti nepuošiama.prie miesto kalėdinio simbolio eglutės nuotraukų nebus,valtelė skirta darbinikams.vis tik, tikra eglutė per kalėdas turi būti savo vietoje o ne plūduriuojanti šventosios glėbį ar skraidanti.planuokim ir spręskim realiai.papuošimams miesto, fantazijos bei imitacijos beribės, suprantama.

 5. Ačiū organizatoriams už vienintelę tokią – plaukiančią eglutę, už pastangas ir idėjas.
  O komentatoriams reiktų bent pabandyt įsivaizduoti kiek reikia pastangų įdėti, kad mieste pakviptų šv. Kalėdom.

 6. mieste kalėdom kvepia,nesuplakit.eglutė turi būti tikra savo vietoje.

 7. Valdžiažmogiai šventė pavogė iš tautos,geležinė egle

 8. Kalėdų rezidencijos projektas priartėjo prie pagrindinės starto linijos. Kaip šiame projekte besivaržantys dalyviai pasirodys pamatysime prie finišo linijos. Svarbiausia, kad rajono savivaldybės kultūros ir komunikacijos skyriaus specialistai pateiktų ne tik populistinę informaciją, bet atskleistų viso projekto esmę, indėlį skirtą iš savivaldybės biudžeto ir pasiektą rezultatą. Tikrai tai regioninis, visos Aukštaitijos projektas ir anykštėnai nusipelno žinoti savo rajono indėlį, skiriamą ne tik Anykščių gyventojams bet ir svečiams.

 9. Runkų bučiuok Vaiginui

  • ui bėgu krautuven virtų raudonųjų burokėlių paimt ir lūpas pasidažius eisiu padekovot. Kažin tik ar mane prilais apsaugininkai iš žaliųjų gvardijos. Anas gi Anykščių Prezidentas unt visų vadovaujančių klubų ir jo rezidecija bus Dvarelyje pas Romą!

 10. Gryna nesamone

 11. Būtų gerai, kad nebūtų skenduolių.

 12. Geriau būtų, jei eglutė stovėtų miesto centre. Būtų pigiau ir daug daug daug geriau…

 13. Nuostabus sou. Pacios geriausios emocijos. Aciu renginio organizatoriams uz originaluma.

 14. paklausa, bus ir pasiūla, ANYKŠČIAI PLUKDO !!!

 15. Puikus sumanymas, įžiebimas taip pat..Centras papuoštas. Originalu!
  Tik oras brrr…

 16. Puiki eglutė ,įžiebimas taip pat..Centras papuoštas. Originalu!
  Tik oras brrr…

 17. Labai nuostabus renginis net nesitiki kad Anykščiai tai padarė labai gražų didelis ačiū kas prisidėjo prie čio renginio

 18. ANYKČIAI VEŽA

  PAVYDOLIAI DUSKIT

 19. Galejo bent geru koncertu viska kompencuoti.turiu pasiulyma.gal kitais metais tegu leidze zmonem viso anyksciu rajono gyventojam papuosti.tiesiog kas ka nori.kas koki puoda bereikalinga,kas koki zaisla.o savivaldybe tik karkasa paskolinc ir lemputes.manau fautusi neblogai🤔

 20. Labai gražu įspūdinga miestas pasipuošęs eglės iziebimas nuostabus.aciu organizatoriams

 21. Labai šauni idėja 💖 Šaunuoliai 😊

 22. Anykštėnė

  Labai gražu,tokio grožio dar niekur nemačiau,labai patiko pati šventė,ačiū organizatoriams

  • Toks to stulpo grožis , kad galima apakti. O kur dar tas „fainas “ koncertas“ ant plūduro. Ačiū mūsų valdžiai , ačiū merui , ačiū jo pavaduotojams , ačiū , ačiū , ačiū…

 23. Nuostabi eglė,gal bus vandalams nepasiekiama

 24. Vilnius-Anykščiai

  Už idėją ir jos įgyvenginimą 10 balų. Šaunuoliai Anykščiai!

 25. Aciu organizatoriams!!!

 26. Kazkokia nesamone… Armaturos kruva… Saugokit kad nenupistu i skupke kas nors…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.