Anykščių biatlonininkai Latvijoje pasirodė puikiai

Priekulėje (Latvija) vyko atviras Lietuvos biatlono vasaros čempionatas ir Baltijos biatlono taurė, kurioje rungėsi jauniai. Šiame čempionate Anykščiams atstovavo aštuoni sportininkai.

Pirmą dieną vyko sprinto rungtis. Vyrų grupėje, 10 km nuotolyje, antras finišavo Vytautas Strolia, šaudykloje suklydęs tris kartus ir nusileidęs Tomui Kaukėnui.

Lukas Jakeliūnas, kuriam tai buvo pirmasis čempionatas biatlone, finišavo penktas.

Jaunimo grupėje Linas Banys buvo antras, į priekį praleidęs Latvijos atstovą.

Jaunių iki 17 metų grupėje, 7,5 km nuotolyje, Gytis Mikoliūnas tik dviem sekundėmis nusileido Latvijos atstovui ir finišavo antras.

Jaunių iki 15 metų grupėje Domas Jankauskas finišavo penktas, o Lukas Žukauskas – šeštas. Mergaičių grupėje Viktorija Kapancova buvo septinta.

Antrą dieną vyko bendro starto lenktynės. 15 km vyrų grupėje Vytautas Strolia finišavo trečias, Lukas Jakeliūnas – penktas. Jaunimo grupėje Linas Banys buvo antras.

Įdomiausia kova vyko jaunių grupėje. Čia nugalėtoju tapo Gytis Mikoliūnas, net pusantros minutės aplenkęs antruoju finišavusį Latvijos atstovą.

Jaunių iki 15 metų grupėje su lyderiais važiavusiam Domui Jankauskui, iki nugalėtojų pakylos pritrūko vieno taiklaus šūvio ir teko tenkintis ketvirta vieta. Lukas Žukauskas finišavo aštuntas, o Viktorija Kapancova vėl buvo septinta.