Anykščių biatlonininkai dalyvavo varžybose Švedijoje ir Italijoje

Įsibėgėjant biatlono sezonui toliau savo pasirodymais džiugina anykštėnas Vytautas Strolia.

Švedijoje vykstančiame Pasaulio taurės etape, sprinto rungtyje, Vytautas finišavo septynioliktas ir įgijo teisę startuoti persekiojimo rungtyje.

12,5 km persekiojimo rungtyje, šaudykloje suklydęs keturis kartus, anykštėnas finišavo 25–tas.

Šį sezoną pirmą kartą vykusiose estafečių 4×7,5 km pusę Lietuvos komandos sudarė anykštėnai, tai – V. Strolia ir Linas Banys.

Nors ekipai reikėjo sukti vieną baudos ratą, tačiau tarp 26 startavusių komandų buvo užimta 14–ta vieta ir taip pakartotas geriausias pernai pasiektas rezultatas.

Anykščių KKSC biatlonininkai, dalyvaudami tarptautinėje treniruočių stovykloje Italijoje, startavo kontrolinėse varžybose.

Sprinto rungtyje Domas Jankauskas finišavo 7–tas, Viktorija Kapancova – 10–ta. Mišrių estafečių dvejetų varžybose Viktorija buvo trečia, Domas – penktas.