Anykščiams iš milijonų nenukrito

Skelbiama, kad įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą dviračių ir pėsčiųjų takams tiesti ir rekonstruoti bei kitoms kelių saugumo priemonėms įrengti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu šiemet skirta beveik 14,7 mln. eurų. Deja, Anykščiams, iš šios sumos nenubyrėjo, nors daugeliui kurortinių vietovių investicijos skirtos.

Už šias lėšas bus įrengiami arba rekonstruojami pėsčiųjų ir dviračių takai Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos bei Vilniaus apskrityse. Pavyzdžiui, bus rekonstruojamas Druskininkų miesto pėsčiųjų-dviračių takas „Žvaigždžių orbita“, įrengiamas Birštono pėsčiųjų ir dviračių tako ruožas Žvėrinčiaus miške, statomas Jonavos miesto pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Žeimių gatvę, rekonstruojamas Klaipėdos Šilutės plento ruožas nuo Tilžės gatvės iki geležinkelio pervažos, taip pat rekonstruojamas pėsčiųjų ir dviračių takas Trakuose, Aukštadvario gatvėje.
Iš Utenos apskrities objektų finansuotas vienintelis Visagino miesto dviračių takas, kuriam skirta per 200 tūkstančių eurų.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Nu va koks geras ministras Narkevičius. O sako, kad jį išmesti reikia!

 2. Jadze Svėdasų

  bet Svėdasų miestelio šaligatvių atnaujinimas nenusimato, nes Anykščių rajono valdžia nuo visokių karščiavimo palapinių statybos pavargusi pasiklysta realybėje ir mislija , kad Svėdasai priklauso Rokiškio rajono savivaldybei, kaip senose istorijos datose.

  • neteisingai mąstai

   Svėdasai jau per praėjusius keturis metus pasiėmė avansu kitų rajono gyvenviečių sąskaita ne vieną asfaltuotą gatvę, ypač link reikalingų žmonių ar giminių, tai dabar atauškit. Dovanų gavot puikų seniūną, ne kiekvienam taip pasiseka.

 3. va cia naujos valdzios darbo rezultatai

  • Dirba tikrai puikiai

   Gavo papildomą beveik 1,8 mln.eurų finansavimą trims keliams, asfaltą išties bemaž keturiuose kilometruose žvyrkelio, išasfaltuos Elmininkų pačią ilgiausią, virš kilometro gatvę, apie kurią jau nieks nebegalvojo. O apie Rubikių ežero apvažiavimo asfaltavimą prie Kriokšlio paplūdymio jau ir pamiršę visi buvo, nes virš dešimt metų reikalai nejudėjo . Maladietc dabartiniai, tikrai dirba, o ne vagis gaudo.

 4. geri butų tiesti dvir. taką iki lenkijos.nornaliai liktu babkių ir pan narkevič butų pvtenkintas.češč panovie.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.