Anykščiai – lyderiai Utenos apskrities mirčių statistikoje

Praeitą parą nuo COVID-19 mirė dar du anykštėnai. Pagal mirusių nuo šios ligos skaičių Anykščių rajono savivaldybė pirmauja Utenos apskrityje.

Sveikatos ministerijos žemėlapyje nurodoma, kad nuo COVID-19 mirė jau 27 anykštėnai (sudėjus ir nuo kitų ligų mirusius, bet sirgusius COVID-19, mirusių skaičius siekia 42) . Tai nepalyginamai daugiau negu gretimuose rajonuose. Utenoje tiesiogiai nuo viruso mirė 17, Molėtuose – 11, Zarasuose – 5, Ignalinoje – 4, Visagine – 5 asmenys.

NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. girdisi,girdisi

  baisu pakliuti į ligoninę ir su kitą liga. nes ten užsikrėsi garantuotai virusui,kažkas pas mus negero darosi.

  • kiek girdejau , jeigu paguldo i ligonine ir randa kad sergi virusu , tai isnesa kiton palaton prie tu , kurie jau baigia persirgt ir bus isleisti tuoj namo.

 2. kažkaip nesiseka Vaiginui tvarkytis, o buvo taip stumiamas atgal į ligoninę. Tai toks rūpestis anykštėnais – paskirti visiškai nesusitvarkantį vadovą. Vienas dalykas engti darbuotojus komfortiškoje aplinkoje – kritinėje situacijoje pasimato kas ko vertas. Nukris dar ne viena karūna.

  • Vandutė- taigi

   Vaigino sudėtingi pavaldiniai. Kad netikėtų jais ir neklausytų melo, viskas kitaip būtų. Vien jau ko epidemiologė ar mikrobiologė verta. Niekad nieko nežino ir negali. Vaiginai, gal pasižiūrė, kas aplink.

   • Susidūriau su realybe

    Kaip žmonės nemirs, kai vien kelios nusenusios didelėm kišenėm gydytojos dirba ir žmones raminančiais tol farširuoja, kol miršta arba artimieji spėja išvežti kur kitur, tai dar padeda. Bet visi tyli, nes kaip visada visko bijo. Jokiais būdais negalima pakliūti į ligoninę, nes pavers daržove. Yra ir sąžiningų gydytojų, bet daugumai žmogus neberūpi ir panašu, kad patys gyvens 200 metų ir už kiekvieną numarintą gaus priedą.

 3. Klaidinate mus. 2020 m. nuo korona viruso mirė 12 asmenų. Pagal jus nuo 2021 m sausio 1 iki sausio 19 mirė dar 15 asmenų. Jei taip mirs, tai iki metų pabaigos nuo korona viruso Anykščiuose bus mirę apie 200 asmenų.

 4. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Laidotuvių firmų klestėjimo metas !

 5. Labai klesti, kai iš šaldytuvo tiesiai kapuosna.

 6. Skaitytojas

  Anykščiai, pagal mirčių skaičių nuo corono viruso, – lyderiai Utenos apskrityje. Tai nieko gero, kiti rajonai tvarkosi geriau ir daug geriau.

 7. Anykštėnė

  Gerai,kad nors vienoj vietoj ,sugebame pirmauti…..Tai didelis pasiekimas mūsú miestelio.Ir neverkim,kad čia viskas tik blogai…

 8. Užtat su seksu prastai

 9. on taip vasilaiuską obuolys sieke išmesti,va tau ir tvarka

 10. Nieks ten negydo,ir pinigų duodi,paima visi sundakteriai,bet negydo.

 11. I BAISU darosi,saukit savanorius dirbti iligonine, nes kazka s nesusitvarko ,pavargo.

 12. Baisu jau senai toj ligoninėj.Slaugytes visada pavargusios,tik liežuviais plakt tai nepavargsta.Gyditoju pasitaiko tikrai gerų,bet jie atvažiuojantis.Ačiū jiems nors kad atvažiuoja tai vis śis tas mūsų ligoniam.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.