Anykščiai lieka be tarpmiestinių maršrutų

Lietuvoje paskelbus karantiną bei drastiškai sumažėjus judėjimui šalyje nuo kovo 26 dienos į Anykščius nebevažiuos autobusai iš Kauno ir Vilniaus.

Apie tai, kad laikinai stabdomas vykimas UAB „Kautra“ vykdomais tarpmiestiniais maršrutais, paskelbė vežėjai. Anykščių autobusų stoties dispečerė Dalia Šerelienė „Nykščiams“ patvirtino, kad jau šiandien į Anykščius neatvyks nė vienas autobusas, vykęs tarpmiestiniais maršrutais. „Neaišku, kaip bus su autobusais iš Utenos ir Panevėžio. Kol kas jie važiuoja, bet gali būti, kad ir juos atšauks“, – sakė D.Šerelienė.

Pasak jos, labai ženkliai sumažėjo keleivių skaičius, todėl maršrutų nutraukimo priežastys visų pirma ekonominės. „Oro niekas nevežioja“, – sakė dispečerė.

Pasak jos, priemiestiniais maršrutais autobusai Anykščių rajone važinės ir toliau.

Linas BITVINSKAS

7 komentarai

 1. Gerai nors tiek, kad vietiniai autobusai dar vazines, bus kaip darba pasiekti!!!

 2. Karantino metu ,-gerai,kad stabdomi reisai tiek is vilniaus,tiek is kauno,-maziau virusa parves,bet kazkaip nesmagu ir neaisku kas atnaujins reisus pasibaigus karantinui,-kas pakomentuos kas bus toliau.

 3. M.Fergizienė

  Autobusas Anykśčiai – Niūronys ims kursuoti tik tada, kai pasibaigs karantinas., o ne nuo balandžio 1 d.

 4. Karantinas

  Jei dar į Niūronis reikalingas autobusas, tai … nebežinau… Pasivaikščiodami gali pensininkai laisvai nueiti… O jau kada derliaus metas – su „tačkute“ ir parsivežti…Niekas nesako, kad po daug… po truputį… Ir nepavargsit, ir nauda, ir laikas greičiau praeis… Neliks jo fantazijoms… 🙂

 5. fergiziene gali peskom nueiti iki niuroniu labai sveika ir nebus problemu su galva ok

 6. A ko ten reikia į tuos Niuronis aš tai sėdu nuo Troškūnų per andrioniškį ratą padarau kaip gera ir smagu

 7. Šikniai jus vysi ir tiek

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.