Anykščiai – 35-oje vietoje

6,76 ct/kWh su PVM – tiek anykštėnai mokės už šildymą lapkričio mėnesį. Kainų statistiką pateikia Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija, kuri praneša, jog vidutinis dviejų kambarių butas, nerenovuotame name, vartotojams kainuos trisdešimt kelis eurus.

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina lapkričio mėn. yra 4,99 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su spalio mėn., didėja 6,17 proc. Per metus vidutinė šilumos kaina sumažėjo 0,6 proc.

Lapkričio mėn. mažiausia šilumos kaina yra Utenoje (4,24 ct/kWh su PVM), didžiausia – Biržų rajone (9,21 ct/kWh su PVM). Nors Biržuose šilumai gaminti naudojamo kuro struktūroje 88 proc. sudaro biokuras, tačiau čia šilumos kaina išlieka aukšta dėl realizuojamos šilumos kiekio sumažėjimo.

5 Komentarai

  1. Už tai vanduo pats brangiausias.

    • Panevėžio miestas

      Miesto taryba svarstys vandens kainų sumažinimą. Gyventojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, apskaičiuota 1,32 Eur už m³ (be PVM) kaina, t.y. apie 4 proc. mažesnė, palyginus su dabar galiojančia.

  2. Perspektyva aiški- kuo daugiau deginsime biokuro ir kuo daugiau renovuosimes, tuo bus brangiau. Tai įrodo Biržai. Bet mūsų valdžiai tai nesvarbu, jie statys dar vieną katilą.

  3. vanduo pas mus ”gydomasis ”

  4. Ar negalima gydomuoju vandeniu pakrapinti valdžią, kad suprastų ko žmonės iš jų nori.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.