Anykštėnai ruoškitės

Anykščių – Panevėžio apygardoje dar neišrinktas Seimo narys, o rinkėjams jau pristatomas 2019 m. Prezidento posto sieksiantis Naglis Puteikis.
Lietuvos centro partijos pirmininkas, Seimo narys N. Puteikis tapo pirmuoju oficialiai iškeltu kandidatu artėjančiuose Lietuvos vadovo rinkimuose.
Vakar Kaune įvykusiame Lietuvos centro partijos suvažiavime buvo nuspręsta, kad artėjančiuose šalies Prezidento rinkimuose partija kels savo kandidatą – juo sutiko tapti ir buvo vienbalsiai patvirtintas partijos pirmininkas.
Jau antrąjį kartą savo jėgas svarbiausiuose šalies rinkimuose išmėginsiantis kandidatas partijos suvažiavimo delegatams pristatė ir pagrindines savo būsimos prezidentinės rinkimų programos kryptis.
„Ketinu būti Prezidentu, kurio pagrindinis tikslas ir užduotis – mažinti socialinę atskirtį ir vis didėjančią turtinę nelygybę, kad valstybė kiekvienam sunkiai besiverčiančiam Lietuvos žmogui suteiktų minimalias pragyvenimui reikalingas pajamas, ir ne po 238 eurus, kaip dabar siūloma, o bent po 400 eurų kiekvienam šeimos nariui. Būdamas Prezidentu blokuočiau įstatymus, kuriais mažiausios, išgyvenimui nepakankamos pensijos senjorams didinamos vos keliais eurais, o didelės privilegijuoto elito pensijos – dešimtis kartų daugiau. Juk būtent dėl vis didėjančios socialinės atskirties ir pajamų nelygybės ir vyksta didžiausia Lietuvos katastrofa – masinė tautos emigracija. Kova su valdžios korupcija ir valstybinių lėšų grobstytojais taptų nacionalinio saugumo reikalu. Eiliniai žmonės turi būti apginti nuo kostiumuotų vagių, kurie plauna pinigus iš visų mūsų šalies biudžeto“, – kalbėjo iškeltasis kandidatas į Prezidentus N. Puteikis.
N. Puteikis Lietuvos Prezidento rinkimuose dalyvaus jau antrąjį kartą. 2014 metais vykusiuose šalies vadovo rinkimuose už jį balsavo 10 procentų, beveik 125 000, Lietuvos žmonių, tad N. Puteikis liko ketvirtas, aplenkęs „valstiečių“ atstovą Bronį Ropę, Artūrą Zuoką ir Valdemarą Tomaševskį.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.