Anykštėnai per daug neišlaidauja

Po euro įvedimo antkapių kainos pakilo 5-10 proc. Tačiau Anykščiuose, kaip ir kituose mažesniuose miestuose išlaidauti nėra labai madinga, todėl minimali akmeninio paminklo kaina yra dar dvigubai mažesnė nei didmiesčiuose ir svyruoja nuo 500 iki 1500 Eur. Beje, krašte pasitaiko užsakymų, kurie stebina ir visko mačiusius.
25-erius metus paminklinius akmenis gaminantis ir iš įvairių pasaulio kraštų žaliavinius luitus importuojantis kupiškėnas Romas sako, dar negirdėjęs, jog šiaurės rytų Lietuvos regione kas nors būtų užsisakęs kol kas visišką kapų naujieną Lietuvoje – erdvinį antkapį. Tokia puošmena, kurioje su technologijų pagalba viskas atrodo kaip gyva, kainuoja kiek daugiau nei pusantro tūkstančio.
“Nors skelbiama, kad taip sutvarkytų kapų turėtų būti ir Anykščiuose, tačiau neteko jų matyti šiame regione. Gal tai ir tiesa, jei apie tai kalba. Tačiau, kad turime už paminklus negailinčių ir dešimčių tūkstančių, tai tikrai”, – teigė verslininkas.
Jo įmonė šiuo metu įgyvendina užsakymą – iš Kinijos bus pargabenta garsiojo skulptoriaus Mikelandželo kūrinio “Pieta” kopija. Originalą galima išvysti Šv. Petro bazilikoje Romoje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.